adcov.com

Tlenek azotu, usuwanie brodawek

Brodawki są powodowane przez niedoboru odpornościowego przez wirusa brodawczaka ludzkiego, albo przez nieznane przyczyny. Brodawki mogą pojawić się na dłoni, palców, stóp, rąk i nóg. Pewne typy HPV mogą nawet powodować kłykciny wzdłuż wnętrza pochwy u kobiet i odbytu zarówno u kobiet jak i mężczyzn zainfekowanych niektórych tych typów HPV. Podczas ponad-the-counter środki pomocy w niektórych sytuacjach brodawek, inne wymagają bardziej drastyczne środki w celu usunięcia brodawek.

Leczenie brodawek

Niektóre brodawki można leczyć dostępnych bez recepty środków zawierających kwas salicylowy według BetterWartRemoval.com. Jednak niektóre rodzaje brodawek, takich jak brodawki narządów płciowych lub brodawki, które nie słabnie z ponad-the-counter leczenia, wymaga leczenia w gabinecie lekarskim. Metody leczenia brodawek to zamrożenie lub pieczenie. Sposób zamrażania od brodawki, często wykorzystuje się tlenek azotu.

Tlenek azotu

Zamrożenie brodawek nazywa krioterapia. Krioterapia jest podawany za pomocą jakiejś formy azotu, który jest schłodzone i bardzo zimno. Do leczenia brodawek, często ciekły azot, tlenek azotu lub pokrewny produkt stosuje się bezpośrednio do obszaru lub podskórnie, pod skórę. Zamrożenie zabija komórki brodawki i pozwala im być ociera się. Powtarzane zabiegi co jeden do czterech tygodni na okres od trzech do czterech zabiegów są na ogół konieczne, aby pozbyć się brodawek korzystających z tego typu terapii, zgodnie z Drugs.com.

Poprawa tlenek azotu użytkowania

Choć powtarzane procedury są niezbędne, aby pozbyć się brodawki w całości, czas zwrotu jest szybkie i bezbolesne. Nie może być lekki ból w trakcie postępowania, które mogą być złagodzone poprzez ibuprofen lub inny over-the-counter leki przeciwbólowe pół godziny przed procedura ma się rozpocząć. Zazwyczaj jedynie skutkiem ubocznym można zauważyć z zastosowania tlenku azotu jest małe formowanie pęcherzykami nad brodawką, zaś brodawka zauważalny, gdy znajduje się w widzialnym obszarze. Ta formacja blister-jak wyschnie i ostatecznie spaść wraz z resztą brodawki. Najkorzystniejszy do stosowania tego postępowania jest to, że nie blizna tyłu. Pełne uzdrowienie z każdego ataku krioterapii trwa około jednego do dwóch tygodni.