adcov.com

THERMOSCAN Instrukcje

THERMOSCAN Instrukcje


Braun ThermoScan IRT 4020 i IRT 4520, które są produkowane przez Braun w Niemczech, są bateryjnie elektroniczne termometry, które określają temperaturę ciała niemowląt, dzieci i dorosłych przez ucho. Używają osłon jednorazowych utrzymać sondę ucha czyste i uniknąć transmisji zakażeń. Oba modele są łatwe w obsłudze i posiadają wygodne odczyty cyfrowe do pomiaru temperatury, jak również sygnały orientacyjne, które pomogą Ci umieścić sondę w uchu. IRT 4520 zawiera zaawansowaną funkcję pamięci osiem czytaniu, dzięki czemu można śledzić temperatury ciała lub, że od dziecka.

Instrukcje

1 Włącz THERMOSCAN się tak, że czujnik temperatury stoi z dala od ciebie.

2 Naciśnij na spodzie urządzenia, tak że otwiera się pokrywa komory baterii i przesuń pokrywę komory w górę i do siebie, aby go usunąć.

3 Włóż jedną baterię alkaliczną w lewym uchwycie baterii, tak aby pozytywne (podniesione) Terminal stoi w dół, a drugi akumulator w prawym uchwycie baterii, tak aby podniósł terminalu stoi w górę.

4 Przesuń pokrywę z powrotem i wcisnąć mocno, ale dokładnie w miejscu, tak aby zatrzask komory angażuje i zatrzaśnięcia.

5 Włóż sondę ucho do filtra soczewki (na sondę pomiarową) tak, że pasuje ściśle do sondy i styka się z przyciskiem detektora filtr w dolnej części sondy.

6 Naciśnij przycisk Start z tyłu głowy IRT 4020 lub przycisku "I / O" na wyświetlaczu poniżej cyfrowego na przodzie IRT 4520. Poczekaj kilka sekund, aż cykli urządzenia przez jego kontroli i trzech kresek (- - -) wskazują na cyfrowym wyświetlaczu wraz z F na C Fahrenheita lub Celsjusza.

7 Zmiana skali temperatury Fahrenheita i Celsjusza pomiędzy, jak chcesz, obracając termometr wyłącza, a następnie naciskając przycisk "Start" na IRT 4020 lub przycisku "I / O" na IRT 4520 i przytrzymanie go przez około trzy sekundy, aż pojawia się sekwencja "C Zestaw F Ustaw". Zwolnij przycisk, gdy tylko na skalę, której chcesz użyć pojawi. Poczekaj, aż usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy, a następnie termometr wyłączy. Zacznij termometr ponownie jak opisano w punkcie 6 powyżej.

8 miejsce sonda mocno do kanału słuchowego, a następnie naciśnij przycisk "Start" na tył głowy urządzenia. Należy pamiętać, że na 4,02 tysięcy można byłoby naciśnięcie go ponownie, podczas gdy 4520 ma oddzielny ON / OFF oraz przycisk Start.

9 Poczekaj chwilę, aż usłyszysz długi sygnał dźwiękowy lub do "Dokładne temp" światła z tyłu urządzenia nad przyciskiem "Start", a nie przestanie migać i zaświeci w sposób ciągły. (Zauważ, że możesz widzieć tylko światło, jeśli przyjmuje temperaturę cudzej.) Wyjmij termometr z ucha i odczytu wyświetlacza. Jeśli usłyszysz sekwencję krótkich dźwięków lub zgaśnie, będzie również wyświetlony komunikat o błędzie "POS" na wyświetlaczu, co oznacza, że ​​sonda nie została prawidłowo ustawiona.

10 Przezroczysty wyświetlacz naciskając przycisk "Start" w 4020 lub przycisku "I / O" raz na 4.520. Naciśnij przycisk wysuwania filtra obiektywu znajduje się poniżej sondy usunąć zużyty filtr. Wymiana filtra obiektywu, jeśli chcesz zrobić kolejny odczyt z powodu błędu lub podjąć innej osoby temperatury.

11 Przechowywać IRT 4520, kładąc go płasko w etui. Umieścić nasadkę ochronną +4020 nad jego sondy przed zapisaniem go.

Memory Recall IRT 4520

12 Włącz Braun ThermoScan IRT 4520 za pomocą przycisku "I / O" na przedniej części urządzenia pod wyświetlaczem cyfrowym.

13 Naciśnij i zwolnij przycisk "I / O" przez co najmniej jedną sekundę, aż ostatni odczyt temperatury przechowywane w pamięci i "MEM 1" pojawi się na ekranie.

14 Naciśnij i zwolnij przycisk, aby uzyskać dostęp do każdego wpisu w pamięci. Nie przytrzymaj przycisk zbyt długo lub będzie zamknąć maszynę.

15 Wyjdź z trybu pamięci poprzez przytrzymanie przycisku "I / O", przez co najmniej jedną sekundę lub na rowerze przez każdy czyta aż do najstarszego (MEM 8).

Wskazówki:

  • Zawsze odczyty w tym samym uchu. Upewnij się, że ucho jest wolny od woskowiny gromadzeniu, przeszkód lub krople do uszu i podobnych leków. Należy pamiętać, że kąpiel, pływanie lub ekspozycji na ciepło i zimno, leży na uchu lub obejmujące uszy z kapelusza lub nauszników może spowodować błędne odczyty temperatury.
  • Nigdy nie należy używać THERMOSCAN bez filtra obiektywu. Należy używać tylko oryginalnych filtrów obiektywu Braun. Jeśli sonda jest włożona do ucha bez filtra, nie można podjąć czytanie ale należy delikatnie wyczyścić końcówkę sondy z bawełny i alkoholu i pozwolić wyschnąć alkohol przed umieścić filtr na obiektyw i ponownie użyć THERMOSCAN.