adcov.com

Termogeniki i Odchudzanie

Termogeniki w wielu formach, w tym suplementów, napojów i żywności. Preparaty Uzupełnienie zawierać różne składniki, w tym aminokwasy, kofeiny i efedryny i pracy zwiększenie metabolizmu podnosząc temperaturę ciała. Ponadto termogeniczne żywność i napoje mają takie samo działanie metaboliczne i może przyczynić się do zwiększenia masy ciała.

Żywność

Termogeniczne z definicji oznacza produkcję ciepła. Substancje, które mają właściwości termogeniczne są uważane za zwiększające metabolizm podniesienie wewnętrznej temperatury ciała. Pokarmy, które promować utrata masy ciała przy użyciu termogeniki to pieprz cayenne, ostra papryka, sos tabasco, czosnek i salsa. Zgodnie z jednym z Oxford University Study, te produkty mogą zwiększyć metabolizm nawet o 20 procent. Podczas spożywania tych produktów, jest tymczasowe zwiększenie metabolizmu i zwiększenie spalania tłuszczu. Skorzystaj z tych pokarmów i sosów do gotowania lub jako dodatek smakowy.

Napoje

Badanie przeprowadzone przez Departament Zdrowia i Exercise Science stwierdził, że termogeniczne napoje mogą przyczyniać się do utraty wagi, ponieważ zwiększają tempo przemiany materii. Termogeniczne napoje dostępne w sklepach ze zdrową żywnością i recepty są. Ponadto, lody wodne, zielona herbata i ocet jabłkowy (1 do 2 łyżeczki.) W wodzie ma pewien wpływ na metabolizm według węglowodanów-guide.com. Termogeniczne drinka wypić rano, przed jedzeniem lub przed treningiem, aby tymczasowo zwiększyć metabolizm, aby pomóc w utracie wagi.

Suplementy

Według European Journal of Applied Physiology, niektóre ze składników stosowanych w termogeniczne suplementów, w tym kofeina i efedryna, są pomocne w zwiększaniu wydajności ćwiczeń. Większość suplementów polecam co najmniej trzy dawki dziennie, aby stymulować metabolizm. Ponieważ termogeniczne suplementy zazwyczaj zawiera stymulantów takich jak aspiryna, kofeina i efedryna, są najlepiej przyjmować na początku dnia (przed 5 pm), aby uniknąć zakłócenia snu.