adcov.com

Terapia Mocz dla Weight Loss

Terapia Mocz dla Weight Loss


Tak źle, jak może chcesz schudnąć, myśl picia własnego moczu do osiągnięcia tego celu jest prawdopodobnie repelent do ciebie, to dość powszechne pierwsza reakcja w większości kultur zachodnich. Urynoterapia jednak był używany przez tysiące lat w kulturach Wschodu, a także jest praktykowane przez niektórych indiańskich plemion. Mnóstwo niepotwierdzonych wskazuje na skuteczność terapii moczu w walce z bitwy o Ardeny.

Czy mocz jest brudny?

Flora Peschek-Böhmer i Gisela Schreiber, autorzy z 1999 w "Urynoterapia: Natury Elixir dla zdrowia," twierdzi, że "w moczu jest absolutnie sterylne dla producenta własnego ciała" w ciągu pierwszych 15 minut po to produkowane. Peschek-Böhmer, który prowadzi naturopathic Medical Center w Hamburgu, w Niemczech, twierdzi również, że słabo sprzątane toaleta stwarza większe zagrożenie dla zdrowia niż picie własnego moczu. Wbrew powszechnemu przekonaniu, mówi Peschek-Böhmer, zdrowy mocz nie smakuje źle, ale smakuje nieco gorzki i słony. Jeśli szczypta nos podczas picia go, nie będzie niczego spróbować.

Pierwsze kroki

Jeśli zdecydujesz się spróbować terapii, lub moczu auto moczu terapii, jak wiadomo, kiedy pić własnego moczu, należy pamiętać, że coraz poza tym pierwszym smaku może być twoim największym utrudnieniem. Peschek-Böhmer sugeruje zacząć wkładając palec do swojego pierwszego strumienia moczu w ciągu dnia. Strząsnąć nadmiar i zapach. Nie jest tak źle, prawda? Teraz się naprawdę śmiałe i włożyć palec do swojego języka. Ponownie, prawdopodobnie będziesz się dziwić, że smak nie jest szczególnie nieprzyjemne, choć może to być nieco gorzkie, szczególnie na początku dnia.

Spróbuj pić szklankę moczu. Najlepiej zrobić od pierwszego moczu oddawanie moczu w ciągu dnia, ale niech początkowy strumień przepustkę przed zebraniem mała szklanka-o 8 uncji-porannych połowy strumienia, jak wiadomo. Następnie usunąć resztki moczu przed szklanka picia zebranych wcześniej. Jeśli nadal jesteś wrażliwy, sugestii Peschek-Böhmer i przytrzymaj nos, jak to się dzieje w dół.

Utrata wagi

Peschek-Böhmer i Schreiber, wraz z Harald W. Tietze, autor "moczu: Holy Water", a dr SK Sharma, autor książki "Cuda Urynoterapia", wszyscy cytują anegdotyczne doniesienia o skuteczności terapii moczu w pomoc swoim pacjentom schudnąć i poprawić ogólny stan zdrowia. Sharma donosi o przypadku przedstawiciela handlowego, który podróżował dużo i był nie tylko z nadwagą, ale także cierpi na szereg innych problemów, w tym wzroku i słuchu trudności, duszność i krwawienie z dziąseł. Po kilku miesiącach leczenia auto moczu, według Sharma, wykonawczy spadła około 40 funtów i odnotowano znaczną poprawę jego innych problemów zdrowotnych.

Peschek-Böhmer i Schreiber przytoczyć przypadek 34-letniego Andrzeja P., urzędniczka sprzedaży w piekarni, który był więcej niż 65 kilogramów nadwagi, gdy konsultacje Peschek-Böhmer. Andrea próbowała wielu diet z niewielkim powodzeniem, ale na auto-terapii moczu straciła 50 funtów w ciągu kilku miesięcy i było pracy nad utratą resztę.