adcov.com

Techniki wizualizacji do medytacji

Większość technik medytacyjnych do czynienia przede wszystkim z wizualizacji. Wizualizacja może być używany do manifestowania nowej pracy, uzdrawiania, przyciągając bratnią duszę lub uspokojenia umysłu. Wizualizacja wymaga treningu umysłu, aby skupić się na konkretnym obszarze ani nie pozwalając myśli przejąć i przeszkadzać. Nawet jeśli twoje myśli z pewnością przeszkadzać przy pierwszym uruchomieniu medytacji, z czasem będzie można skuteczniej wizualizacji.

Serce

Skoncentruj się na obszarze w centrum klatki piersiowej. Nazywa się to czakra serca. Czakra jest centrum energii, która biegnie wzdłuż kręgosłupa. Według wierzeń hinduskich łącznie jest ich siedem, zaczynając od podstawy kręgosłupa, a kończąc na czubku głowy. W tym ćwiczeniu będziesz skupiać się tylko na jednym, czakry serca. Centrum naszej klatki piersiowej jest miejscem, gdzie wielu z nas przechowywane stłumione energii emocjonalnej. Kiedy się nasze serca złamane, czujemy go w naszych piersiach. Z drugiej strony, gdy jest w pełni otwarty, co pozwala nam stać się bardziej kochający i współczujący. Rozpocząć tę medytację, biorąc za kilka głębokich oddechów i wyobraź sobie, w centrum klatki piersiowej otwiera. Można nawet wyobrazić, że oddychasz i poza centrum, jeśli okaże się, że jest to pomocne. Wystąpią jakiekolwiek odczucia i jakie to uczucie, gdy całą swoją uwagę kładzie się na tym jednym konkretnym obszarze ciała. Teraz wyobraź sobie, że coraz większe i większe. Jak wizualizować otwarcie ten obszar i uprawy, pozwalasz sobie na coraz bardziej kochający.

Jesteś Universe

Rozpocząć medytację, jak zwykle zrobić, siedząc na krześle lub skrzyżowanymi nogami. Nie zaleca się medytować leżąc, ponieważ może to spowodować, aby stać się zmęczony i być może zasnąć. Po biorąc kilka głębokich oddechów, obraz do pokoju, że jesteś w medytacji: meble, ściany, wszystko, co jest w pokoju. Teraz wyobraź sobie, że zaczynają rosnąć. Wielkość Ciebie wzrosła do punktu, w którym wyrosły krzesło jesteś siedzi. Nadal obraz się powiększa. Twój organizm rozwija się jak balon. Teraz twoje ciało wypełnił cały pokój. Obie ręce mogą dotykać obu stronach sali. Nadal rośnie do punktu, w którym stoisz nad miastem, które żyją w. Ruchu i widokiem na szczyty drzew, w dalszym ciągu rozwijać się jeszcze bardziej do punktu, gdzie można zobaczyć albo koniec kraju, w którym mieszkasz. Ty górują nad góry i oceany. Utrzymać ostrość i nadal wyobrazić rośnie do punktu, w którym można wznieść się ponad Ziemię, aż staje się tylko punkcik, a twoje ciało obejmuje cały wszechświat. Ciągle rośnie. Jesteś wszechświat.

Skup się na oddechu

Rozpocząć medytację, biorąc kilka głębokich oddechów. Skup się na oddechu przez ćwiczenia medytacji oddech. Wdech z brzucha i niech twój żołądek wzrośnie z powietrzem. Nadal oddech, aż płuca są wypełnione. Wydech z płuc i do jamy brzusznej, aby zakończyć jeden oddech. Jak to zrobić wizualizację koło w swoim umyśle. Jak wdychać tworzysz połowę koła, a podczas wydechu można zakończyć drugą połowę. Najważniejszą częścią tego ćwiczenia jest między wdechów i wydechów. Uwaga te okresy jak kropki na swojej wizualnej okręgu. Po dotarciu do końca drogi oddechowe, należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca, gdzie jesteś ani oddechu lub pomniejszyć. To jest chwila obecna. Kiedy oddech ustaje, więc nie każdy rodzaj aktywności myślowej. Bądź świadomy chwili obecnej w tych dwóch okresach pomiędzy cyklu oddechowego. Nie wstrzymuj oddechu lub spróbuj przedłużyć te okresy, choć są oddzielne ćwiczenia mające na celu zrobić. Oddech naturalnie i obserwować te dwa punkty okręgu.