adcov.com

Techniki na temat Jak zachować spokój

Techniki na temat Jak zachować spokój


W naszych szybkim tempie, stresujące życie, zachowując spokój, nie zawsze jest łatwe do zrobienia, ale to ważne, jeśli chcemy wykonać nasz najlepszy w pracy, w szkole, a nawet w domu. Kiedy są spokojne, nasze decyzje są jaśniejsze, nasze działania celowe, a nasza wydajność lepiej. Choć istnieje wiele sposobów, aby zapobiec stres, czasem nieoczekiwane sytuacja pozwoli nam tracić zimną krew. W tym przypadku istnieje kilka technik, które pomogą odzyskać spokój spokój.

Weź Pauza

Jeżeli praca ma Cię na krawędzi, zatrzymać się na chwilę. Poświęć chwilę lub dwie, aby siedzieć w ciszy, lub wybrać się na krótki spacer. Zamknij oczy, czy to pomaga. Spędzeniu krótkiego czasu na odpoczynek i oczyścić umysł pomoże Ci odzyskać spokój, zamiast pracować w nieefektywne, zestresowany stan.

Weź głęboki oddech

Głębokie oddychanie jest doskonałym sposobem, aby utrzymać umysł jasny i koncentruje się podczas pracy na stresujących zadań. Technika została sprawdzona w celu obniżenia ciśnienia krwi w zaledwie 10 oddechów. Połóż ręce na brzuchu i oddychaj powoli przez nos, uczucie powietrza wprowadzić swoje ciało. Powoli wypuścić powietrze przez usta. Poczujesz się szybko nie tylko spokój, ale nawet odświeżony.

Pomyśl spokojnej Thought

Dobra technika w użyciu w połączeniu z głębokim oddychaniem lub obu odrywając się myśli spokojne myśli. Pomyśl o relaks na ostatnich wakacji, lub uzyskanie uścisk od kogoś, kogo kochasz. To pomoże ci oczyścić umysł i daje lepszą ostrość po powrocie do pracy. Praktykowanie tej techniki również pomoże Ci opanować swoje emocjonalne reakcje na sytuacje, w dłuższej perspektywie.

Odtwarzanie muzyki

Muzyka ma niemal natychmiastowy wpływ na nasze emocjonalne samopoczucie. Różne rodzaje muzyki może być używany do nas pobudzać, przygotować nas do działania, abyśmy introspekcji lub uspokoić nas w dół. Jeśli masz dużo bardzo stresującej pracy do wykonania, grać spokojny, uspokajający muzykę pomóc złagodzić swój stan emocjonalny. Delikatna muzyka klasyczna często mogą posłużyć do tego celu dobrze.

Technika napięta-Relax

Ta technika jest inna fizyczna techniką w celu zmniejszenia stresu w organizmie. Napięte mięśnie w palcach, i przytrzymaj przez 10 sekund, a następnie rozluźnij je. Dalej, napięte mięśnie stóp, przytrzymaj przez 10 sekund, i odpocząć. Swój sposób pracy nóg i tułowia, na swoje ramiona i twarz, trzymając każdą grupę mięśniową przez dziesięć sekund. Twój poziom stresu spadnie i będziesz czuć się spokojnie i gotowy podjąć wyzwanie przed sobą.