adcov.com

Techniki Anger Management dla dorosłych

Techniki Anger Management dla dorosłych


Każdy doświadcza gniewu, ale nie każdy wie, jak nią zarządzać. Niezdolność do zarządzania gniew może zaszkodzić relacji i zatrudnienia. Out-of-control gniew może prowadzić do zwiększenia stresu, a nawet przerodzić się w fizycznej szkody dla siebie lub innych. Istnieją sprawdzone techniki zarządzania gniewu, tak aby sobie z tym poradzić w bardziej pozytywny sposób, Mayo Clinic donosi w artykule online w oswajania swój temperament.

Weź Czas zwłoki

Zarządzaj gniew z narzędziem dyscyplinarnej stosowany u dzieci. Zdenerwowany dzieci są często wysyłane do "time-out" do ostygnięcia down.This pozwala im czas, aby pomyśleć o czym są zdenerwowani, jak prawidłowo poradzić sobie z sytuacją i jak ich działania wpływają na innych. Time-out dla dorosłych jest wśród porad kliniki Mayo w zakresie zarządzania gniewu. Nie trzeba siedzieć w kącie, ale biorąc kilka chwil, aby uspokoić się (licząc do 10, na przykład) lub usprawiedliwieniem się od sytuacji, aż twój gniew ustępuje będzie przejść długą drogę, pomagając zarządzać gniew.

Chodzić Wyłączony

Przekierowanie zły emocje do ćwiczeń, aby pomóc złagodzić swoje uczucia wściekłości. Chodzić, biegać lub innej aktywności fizycznej może dać ujście dla swoich emocji i pomóc uniknąć budowania negatywnych uczuć. Według WebMD Stres Zarząd Centrum Zdrowia, ćwiczenia jest jednym z najlepszych sposobów, aby uwolnić się od stresu. Uwalnia endorfiny danego ćwiczenia ciała, związek chemiczny, który generuje poczucie dobrego samopoczucia.

Uchwała, nie zemsta

Zamiast skupiać się na kim lub czym dokonał jesteś zły, skupić się na rozwiązaniu problemu. Pracować z osobą, która dokonała jesteś zły, aby rozwiązać problem i zrozumieć, dlaczego zrobili cokolwiek to jest, że zdenerwowany jesteś. Rozmowa z problemu, nawet jeśli mówisz do siebie, może pomóc zarządzać uczucia gniewu.

Zwolnij swoje uczucia

Wyraź swój gniew w przydatnych sposobów. Wyrażając się stanowczo - nie agresywnie - jest zdrowe podejście, zgodnie z Mayo Clinic specjalistycznego zarządzania gniewu Robert T. Zackery. Utrzymanie gniew stłumiony wewnątrz zazwyczaj prowadzi do jeszcze bardziej złość. Spisując co czujesz może być także bezpieczne zwolnienie, zgodnie z WebMD Stres Zarząd Centrum Zdrowia. Prowadź dziennik, a można zobaczyć wzory w to, co powoduje, że Ci najwięcej stresu, umożliwiając do czynienia bardziej bezpośrednio, co wywołuje gniew. Wyraź swoje uczucia do zaufanego powiernika, przyjaciela, członka rodziny lub duchownego.