adcov.com

Targi Zdrowia Działalność Pomysły

Targi Zdrowia Działalność Pomysły


Zdrowie działalność godziwe są często nastawione na dzieci, ale wiele targi zdrowia publicznego zaspokoić starszych dorosłych. Targi zdrowia jest zwykle ustawić na wiosnę i lato. Kilka stoisk są prowadzone przez nauczycieli, pracowników służby zdrowia i innych nauczycieli, w zależności od intencji targów, a także kto jest gospodarzem. Każdy skupia się na stoisko zdrowej żywności, żywienia, witamin, a nawet innych zagadnień związanych ze zdrowiem, takich jak mycie rąk i mycia zębów.

Aktywność taniec

Wyznaczyć duży obszar trawiasty na targach zdrowia tylko do tańca. Zatrudnić nauczyciela tańca i zapytać ludzi do udziału w klasie tanecznej okresowo w ciągu dnia. Daj się pakiety informacyjne na temat znaczenia aktywności fizycznej. Jeśli targi zdrowia jest dla dzieci, wynajem klauna prowadzić tańce.

Przeciwutleniacz Booth

Utwórz stoiska m.in. korzyści z przeciwutleniaczy, takich jak witamina C, E i znaleźć w owocach. Rozdawać bezpłatne pakiety informacyjne i zrobić koktajle ze świeżych owoców dla ludzi, aby cieszyć. Dyskusja na temat składników odżywczych znajdujących się w koktajl owocowy. Na przykład, banany są ładowane z potasu i truskawki są ładowane z witaminą C Omów znaczenie antyoksydantów w diecie.

Dental Care

Ustaw stoisko z stomatologa lub higienistki stomatologicznej. Rozdawać bezpłatne pakiety stomatologicznych, które zawierają pasty do zębów, szczoteczki do zębów i informacje na temat opieki stomatologicznej. Pokazują, jak prawidłowo czyścić zęby nicią dentystyczną i szczotkowanie zębów. Można również zatrudnić malarza do malowania twarzy białych zębów, szczoteczki do zębów i inne tematy związane z zębami, na twarzach dzieci. Jeśli sprawiedliwy jest bardziej nastawiona na dorosłych, można przedyskutować zalety nauczania dzieci jak myć zęby lub podkreślają znaczenie opieki stomatologicznej dla dorosłych.

Booth warzyw

Utwórz stoisko tylko dla warzyw. Uczyć ludzi o znaczeniu jedzenia osiem lub więcej porcji warzyw dziennie. Omów korzyści odżywczych i błonnika zawartych w kluczowych warzyw. Tace wyświetlacz roślinne o niskiej zawartości tłuszczu ranczo dip. Jeśli sprawiedliwy jest dla dzieci, mają kukiełkowe z lalkami roślinnych mówi o wartości tego jedzenia.