adcov.com

Szybkie sposoby, w leczeniu opryszczki From Home

Szybkie sposoby, w leczeniu opryszczki From Home


Opryszczka są bolesne, małe pęcherzyki, które są usytuowane na krawędziach wylotu, a także bezpośrednio w ustach. Opryszczka są powszechnie określane jako opryszczki wargowej i opryszczka. Uszkodzenia zazwyczaj leczyć na własną rękę, po kilku dniach, ale jeśli chcesz, aby szybko przyspieszyć proces, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc.

Lód

Jeden klasyczny, prosty i szybki sposób, aby zmniejszyć wygląd i zmniejszyć ból związany z opryszczka jest użycie lodu, który większość ludzi ma w swoich zamrażarkach. Wystarczy przetrzeć lodu bezpośrednio nad opryszczki przez kilka minut (od 3 do 8 minut) w czasie. Rób to co godzinę. Lód może być skuteczne zmniejszenie wielkości opryszczki.

Ręcznik

Jedna szybka obróbka domu opryszczka obejmuje tylko wilgotną, chłodną i czysty ręcznik. Mokry ręcznik umieścić bezpośrednio nad opryszczki trzy razy dziennie. Przechowywać tam ręcznik na około 20 minut na raz. Biorąc to działanie może przyczynić się do zmniejszenia zarówno obrzęk i zaczerwienienie ból.

Zimnego mleka

Mleko zimno jest zszywek, że większość ludzi łatwo dostępne w ich chłodziarki przez cały czas. Mleko zimno może być stosowany jako naturalny środek na zachęcanie gojenie opryszczki. Wystarczy zanurzyć albo wacika lub wacikiem do kubka mleka, a następnie delikatnie wytrzeć go na ból.

Zmiany żywieniowe

Co kilka kluczowych zmian w diecie może być korzystny sposób szybko pozbyć się nieznośnego opryszczki. Upewnij się, aby powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek kwaśnych pokarmów, w tym pomidorów i owoców cytrusowych (cytryny, grejpfruta i pomarańczy, na przykład). Ponadto, z dala od żywności, które zawierają dużo aminokwasu argininy, takie jak orzeszki ziemne, czekolada, groch i ziarna zbóż. Zamiast jeść żywności, które są bogate w lizynę, w tym ziemniaków i produktów mlecznych.

Witamina E

Aby zachęcić gojenie się opryszczki, a także do bólu z nich, inny szybki środek domu pomysł polega na prostym stosowania miejscowego witaminy E bezpośrednio na obszarze zagrożonym.

Szczoteczka do zębów

Jako środek zabezpieczający przed opryszczka, że ​​jest to dobry pomysł, aby zakupić nową szczoteczkę. Wynika to z faktu, że do zębów może posiadać na wirusy przez kilka dni w czasie. Aby uniknąć szansę ponownego zakażenia nowym opryszczki, użyć nową szczoteczkę.