adcov.com

Szybkie i łatwe Diety dla mężczyzn

Szybkie i łatwe Diety dla mężczyzn


Istnieje wiele diet, które oferują szybkie i łatwe wyników dla mężczyzn, ale wybierając ten, który najbardziej Ci odpowiada i Twój styl życia jest ważniejsze niż wybierając coś skrajnego i niezrównoważony. Wiele diet, które zostały opracowane dla mężczyzn wziąć pod uwagę, że ludzie mają tendencję do być dyskretny o wysiłkach odchudzania i ogólnie nie chcesz, aby omówić ich dietę.

Dieta Tylko mężczyźni

Ta dieta działa w oparciu o "włączeniu" cały niezdrowej żywności w diecie do zdrowszych wersji tej żywności. Na przykład, zamiast smażenia mięsa i warzyw, grill i zamienić je zamiast czerwonych mięs żadnych tłuszczowe dla szczuplejsze zdrowsze alternatywy. Ta dieta wymaga samodyscypliny w które trzeba zmotywować się do wyboru zdrowszych i myśleć z wyprzedzeniem planować zdrowsze posiłki i sposobów gotowania. Ta dieta została stworzona przez Michaela van Straten, naturalnego eksperta zdrowia.

Dieta Dieta dla

Ta dieta działa na "małych i subtelnych zmian w swoim jedzeniem, piciem i nawyków ćwiczeń, które nie będą wstydzić się przed znajomymi i kolegami", według strony internetowej Resources Weight Loss. Ta dieta liczenia kalorii i zachęca do wprowadzania zmian, które zależności od potrzeb i stylu życia. Ten program jest w trybie online i oferuje darmowe członkostwo próbną.

Szybkie 30-dniowa Dieta

Szybkie 30-dniowa Dieta jest w formie ebook i jest zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn. Ta książka oferuje 30 dni posiłkiem planuje iść na plan 1,800- lub 1500 kalorii. Twierdzi, że można stracić 20 funtów. w ciągu 30 dni i że nie będzie głodny. Obiecuje również łatwe do przygotowania posiłków z minimum gotowania.

Dieta jeść Całodniowe

Jedz wszystkie dni diety został stworzony przez biochemika żywieniowego i działa na założeniu, że należy jeść często i w odpowiednim czasie, aby bardziej efektywnie zrobić swoją pracę metabolizmu. Ta dieta działa w strefach czasowych, w zależności od "Zdrowie mężczyzn", tak w strefie czasowej jednym jeść zaraz po przebudzeniu i "wypełnić swój talerz z wysokiej jakości białka, węglowodanów powolne trawienie i zdrowe tłuszcze." Strefa czasu jest everu dwie trzy godziny po śniadaniu, próbuje połączyć to samo białko, tłuszcze i węglowodany wolno trawiące na każdym "posiłek". Strefa czasowa trzy natychmiast po treningu, a także powinien składać się skroplonej napoju szybkie trawienie węglowodanów i wysokiej jakości białka, a następnie po dwóch godzinach stały pokarm, który składa się z mieszaniny wolnych i szybkich trawiące węglowodany i białka, takie jak chudego mięsa.