adcov.com

Szybka utrata masy ciała w ciągu tygodnia

Każdy, kto próbuje schudnąć chce go puścić tak szybko, jak to możliwe. Jest to naturalne, ale nie zdrowe lub praktyczne. Wszelkie więcej niż 5 funtów w ciągu tygodnia nie powinna być waga spodziewać się trzymać z daleka. Powiedział, że jeśli szukasz schudnąć wielkości sukni na uroczystości, można stracić do 10 kilogramów w ciągu tygodnia.

Plan diety

Utraty wagi szybko można osiągnąć poprzez inteligentny jedzenia i picia w ciągu siedmiu dni. Wyeliminowanie alkoholu i słodkich napojów i zastąpić je wodą. Woda nie ma kalorii i pomoże Ci czuć (i wygląda) żywy. Wyciąć fragmenty w dół, więc nie jeść tyle kalorii, i dostać się do łóżka o przyzwoitej godzinie. Po wyspać, jesteś mniej prawdopodobne binge późno w nocy i będzie dać sobie więcej energii do pracy na zewnątrz. Kiedy wyjdzie, poprawić masy mięśniowej, co poprawia metabolizm, co pomaga rzucić funtów. Wyeliminuj pieczywo i makarony, gdy trzeba szybko schudnąć. Te wzrost retencji wody i może powodować wzdęcia. Jeść więcej owoców, co jest mało kalorii i dużo błonnika. Poczujesz się pełna i wyeliminować więcej, co Twój organizm nie potrzebuje.

Oczyścić

Istnieje wiele programów detox i myjące dostępne. Podczas gdy są one zaprojektowane, aby pomóc ciała eliminacji toksyn przechowywane w organizmie, które prowadzą do zmęczenia i przewlekłe przeziębienia, można schudnąć w procesie detoksykacji. Istnieją trzy sposoby, aby detox: na czczo, jedzenie żywności ekologicznej lub przyjmowania suplementów. Szybko będzie prawdopodobnie pomóc rzucić najwięcej kilogramów, ale może być najtrudniejsze, jak będzie trzeba, aby wyeliminować wszystkie stałych pokarmów z diety na czas. Większość oczyszcza czczo użyć soku owocowego lub lemoniada napój z dużą ilością wody, aby wypłukać system. Organiczne diety żywności mają na celu zwiększenie błonnika, zmniejszenie przetworzonej żywności i ograniczyć dalsze toksyczną dawkę. Diety owocowe są bardzo popularne, ale niektórzy ludzie też wybrać surową dietę, eliminując pieczywo, makarony i gotowane mięso. Suplementy mogą być w postaci kapsułek lub napoju i mają na celu promowanie pokarmowego i wątroby zdrowia w celu zwiększenia metabolizmu.

Ostrzeżenia

Po schudnąć zbyt szybko organizm może przejść w "tryb szybki", w którym myśli, że jesteś w niebezpiecznym stanie, że wymaga spowolnienia tempa metabolizmu w dół, aby zachować kalorie. Niektórzy nazywają to "kalorii gromadzeniu," a to zapobiega utracie masy ciała. Dodatkowo, należy pamiętać, że w każdym stanie może sugerować poważne działanie niepożądane, takie jak zdrowie zaparcia, biegunka, zawroty głowy lub omdleń. Jeśli schudnąć za szybko, twoje ciało może rozwijać zaburzenia elektrolitowe --- jest to poważna choroba i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Przed rozpoczęciem nowego programu diety zawsze skonsultować się z lekarzem.