adcov.com

Szybka utrata masy ciała przez jedzenie owoców i warzywami

Utrata masy ciała jest prawdopodobnie jednym z najczęściej poruszanych tematów w prasie, w talk show i wśród znajomych i współpracowników. Ludzie są zainteresowani odchudzania - i tracąc ją szybko. Popularna metoda odchudzania jest dieta z owoców i warzyw. Dieta wspomaga szybką utratę wagi, ale może cię na przyrost masy ciała, bez odpowiednich środków ostrożności.

Jak to działa?

Diety owoców i warzyw promuje szybką utratą masy ciała, wypełniając cię niskich opcji kalorii. Celem jest dotarcie do dziewięciu porcji owoców i warzyw dziennie w ciągu tygodnia lub dwóch, a pięciu z grupy warzyw i czterech z grupy owoców. W ciągu tygodnia stopniowo zastąpić jedzenie normalnie jeść z opcji owoców i warzyw. Nadal jeść dziewięciu porcji owoców i warzyw dziennie, aż pożądana strata masy.

Korzyści

Jedzenie niskokaloryczne owoce i warzywa pozwala jeść częściej i uniknąć awarii i pokusy między posiłkami. Zażegnać głód przez skrzypienie na kije marchwi lub plastry jabłek lub pokonać ciepło przez popping mrożonych jagód. Poprzez owoce i warzywa centrum planie posiłków, można jeść więcej i jeść częściej. Po dotarciu do celu, można utrzymać utratę wagi przez jedzenie 06:55 porcji owoców i warzyw dziennie.

Są to korzyści dla zdrowia, jak również. Owoce i warzywa są bogate w składniki odżywcze i błonnik. Jedzenie diety owoców i warzyw jest sprawdzony w celu obniżenia poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi. Badania wykazują te produkty zmniejszają ryzyko niektórych rodzajów raka, udar i choroba serca.

Wady

Tak dobre, jak są, owoce i warzywa nie są tak satysfakcjonujące jak węglowodany czy białka bogate posiłki. Możesz czuć się głodny w ciągu godziny lub dwóch jedzenia warzyw i owoców tylko posiłek, który sprawia, że ​​bardziej kuszące do objadania się na zakazanych pokarmów.

Nie wszystkie owoce i warzywa mają równe korzyści odchudzania. Jak zauważył Travis Van Slooten, założyciel i redaktor męska Total Fitness, awokado są bogate w tłuszcz i banany i winogrona są bogate w cukier. Jeść je z umiarem jest w porządku, ale jedzenie zbyt wiele może wykoleić szybką utratą masy ciała. Aby móc w pełni korzystać, jeść surowych owoców i warzyw na surowo lub gotowane na parze. Dodawanie wysokokaloryczne sos sałatkowy, masło lub olej eliminuje wszystkie zalety jedzenia opcję niskokaloryczne.

Pomocne wskazówki

Ustawić się na sukces poprzez przygotowanie posiłków i przekąsek w góry. Wypełnij torebeczki z porcji surowych warzyw i owoców, które są myte, cięte i gotowe do spożycia.

Nie ograniczaj się do owoców i warzyw tylko. Takie postępowanie jest takie samo jak spowodowania awarii. Nie paść ofiarą nagłego pragnienia przez dodanie małych ilości ulubionych skrobi i białek w planie posiłków.

Zwiększyć siłę woli dodając różne. Jeśli masz truskawki na śniadanie, wypić melona na lunch.