adcov.com

Szybka utrata masy ciała po ciąży

Szybka utrata masy ciała po ciąży


Po dziewięciu miesiącach ciągłego przyrostu masy ciała, raz na dzień dostawy i dziecko przychodzi wreszcie przybywa, większość kobiet chce stracić dodatkowych kilogramów zdobytych w czasie ciąży szybko. Chociaż może to być trudne, tworzenia i dietę po ciąży i wykonywać plan jest instrumentem nie tylko zmniejszenie masy ciała, ale również w utrzymaniu go z powrotem.

Dieta po ciąży do zwiększenia przemiany materii

Zróżnicowany jeszcze dobrze zbilansowana dieta jest kluczem do utraty wagi i utrzymania zdrowego stylu życia po ciąży. Jedzenie ryb, kurczaka, chude kawałki wołowiny i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu dostarcza białko potrzebne do budowy masy mięśniowej. Owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste dostarczają błonnika i energii do ćwiczeń, a może dać uczucie sytości przez dłuższy czas, niż inne produkty. Włókno jest również trudny do rozbicia, która sprawia, że ​​organizm zużywa więcej energii i zwiększa przemianę w procesie. Jedzenia 5 do 6 razy dziennie, albo co około 2 do 3 godzin będzie również pomagać w utraty masy przez zwiększenie metabolizmu. Po każdym posiłkiem, metabolizm jest stymulowana przez krótki czas i upewnia się, że ciało nie zamierza głodu. Dlatego nie będzie nabrać nadwagi. Chociaż kofeina może lub nie może zwiększyć metabolizm, suplementy diety, takie jak olej z ryb może zwiększyć metabolizm nawet o 400 kalorii dziennie, według naukowców z University of Western Ontario (patrz odnośnik 2). Wybierz kapsułki zawierające co najmniej 300 mg EPA i DHA łącznie dla najbardziej znaczącego zwiększenia przemiany materii.

Ćwiczenie

Kobiety powinny czekać 6 tygodni po porodzie siłami natury lub 8 tygodni, jeśli przez cesarskie cięcie przed uczestnictwem w jakiejkolwiek schematu ćwiczeń. Po otrzymaniu zgody od lekarza, począwszy program ćwiczeń pomoże spalić kalorie, które są codziennie zużyte i tłuszczu, który został zdobyty w czasie ciąży. Uruchom program, układu krążenia chodzenie 30 minut dziennie 3 dni w tygodniu, aby budować wytrzymałość i wytrzymałość dla bardziej intensywnych przyszłych treningów. Zwiększenie długości spaceru lub jazdy czas i częstotliwość będzie budować mięśnie podczas spalania dodatkowych kalorii. W połączeniu z korzyści treningu siłowego otrzymanych z jogi lub pilates co drugi dzień, aby otrzymać maksymalne wyniki. Szczególną uwagę należy zwrócić na mięśnie brzucha, wykonując brzuszki codziennie, ponieważ mogą oddzielić w czasie ciąży ze względu na wzrost dziecka. Chociaż ćwiczenia są ważnym elementem w udanego programu odchudzania, nie wykonywać do momentu wyczerpania i zatrzymać wykonywanie i skontaktować się z lekarzem, jeśli nie zwiększa krwawienia z pochwy, zawroty głowy lub kołatanie serca.