adcov.com

Szybka utrata masy ciała o

Szybka utrata masy ciała jest obietnica promowany przez wielu produktów dietetycznych i plany żywieniowe, aby zachęcić klientów, aby spróbować swoich produktów. Szybkie plany odchudzania są często określane jako diet i może obejmować znacznie zmieniających się nawyków żywieniowych w celu szybkiego spadku wagi. Ponieważ organizacje takie jak American Heart Association nie zaleca tego rodzaju diety, najlepiej jest unikać szybkich planów odchudzania i opierają się na zdrowszych nawyków żywieniowych, a nie.

Rodzaje

Istnieją tysiące szybkich planów odchudzania, które wprowadzają na rynek się do konsumentów. Choć obiecują, że użytkownicy szybko spadek wagi, ich roszczenia nie są zwykle poparte organizacji takich jak FDA. Niektóre przykłady szybkich planów odchudzania są Zupa z kapusty Dieta, Chicken Soup Diet, grejpfrutowy Dieta i Master Cleanse. Suplementy diety, które obiecują szybką utratę wagi to Obudowa Spa, LipoSeduction, Wózki i Zantrex 3.

Cechy

Większość szybkich diet odchudzających polegać na Dieter jedzenia jednego pożywienia dla ustalonego okresu czasu, aby upuścić funtów szybko. Na przykład, Zupa z kapusty Dieta polega zużywa kapuśniak jako główny posiłek na okres siedmiu dni. Aby ograniczyć głód, wiele z tych diet nie polecam, że można spożywać dużą ilość wody. W pewnych przypadkach pewne owoce i warzywa w diecie dopuszczalne.

Funkcja

Szybka utrata masy ciała pigułki często nosić twierdzi, że składniki zwiększające liczbę spalonych kalorii, hamuje apetyt i bloki ciała z pochłaniające tłuszcz. Większość z tych twierdzeń nie zostały ocenione przez FDA i raport z Mayo Clinic 2006 drukowane w raporcie z grudnia 2007 specjalnego Konsumentów Szukaj wykazały, że niektóre składniki suplementów diety może prowadzić do poważnych skutków ubocznych, takich jak ostre uszkodzenie wątroby.

Rozważania

Szybka utrata masy ciała zwykle plany pozbawia Dieter niezbędnych witamin i minerałów. Lekarze zalecają bardziej zrównoważonej diety, aby schudnąć, a jednocześnie wystarczająco dużo składników odżywczych. Lekarz może zalecić pewną dietę, aby schudnąć, ale zamiast zachęcić do jedzenia owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, niskotłuszczowe produkty mleczne i chude mięso, a także rozpocząć plan ćwiczeń.

Ostrzeżenie

Skonsultować się z lekarzem, zanim zdecydujesz się spróbować szybkiego odchudzania diety lub suplementów. Wiele suplementów diety może mieć negatywny wpływ na osoby, zwłaszcza jeśli cierpi z istniejącego wcześniej stanu medycznego. Unikaj gwałtownych planów odchudzania, jeśli występują problemy z sercem, problemy tarczycy lub cukrzycą.