adcov.com

Szwedzkie Ryby Diety

Szwedzkie Ryby Diety


Do wykończenia figury populacji szwedzkiej ma wielu dietetyków zazdrosny i chętny, aby dowiedzieć się więcej o szwedzkiej diety. Ryby historycznie odgrywa ważną rolę w szwedzkim jedzeniem i jest kluczowa dla codziennej diety. Żucia, w kształcie ryby winegum cukierki znany jako Swedish Fish jest również tłuszczu, przyciągając dietetyków, aby przezwyciężyć go jako dieta cud żywności. Inni uważają je tak wciągająca, prowadzi do wysokiego poziomu dziennego spożycia.

Dieta ryb szwedzka rzeczywistym

Mocno rybna i owoce morza oparte szwedzki dieta jest uboga w tłuszcz i wielkiego modelu kontroli wagi. To sprawia, że ​​korzystanie z dostępnych lokalnie żywności, takich jak zboża, nabiał, i ograniczonego zakresu warzyw i owoców, oprócz ryb. Mięso, zwłaszcza czerwone mięso jest spożywane z umiarem. Świeże i marynowane owoce morza są spożywane. Metody gotowania takie jak gotowanie nie dodawać tłuszczu. Porcje są skromne. Szwedzi mają znacznie mniej otyłości, cukrzycy i problemów zdrowotnych związanych z nadwagą.

Szwedzki Ryby i sałata Szalone Celebrity Diet

Fakty żywieniowe szwedzkiego Fish cukierki twierdzi 140 kalorii na porcję z 19 ryb i 0 procent tłuszczu. To sprawia, że ​​wydają się być idealne jedzenie dieta. Opowieść o miejscach rozrywki News donosi dietę składającą się z gwiazd szwedzkiego Ryby i tylko sałata. Ta dieta jest bardzo uboga w żywieniu i wychodzi na wysoką zawartość cukru w ​​cukierków. Porcja ma 29 g przetworzonego cukru. Zalecana dzienna dawka to 40 g.

Fałszywe szwedzka Dieta ryb

Ta tak zwana dieta prawdopodobnie tworzy nierealistyczne oczekiwania odchudzania i kontroli, jeśli próbował. Nie zapomnij, że gwiazdy również spędzają dużo czasu pracy na siłowni i może sobie pozwolić na wynajęcie całego zespołu osobistych trenerów, kucharzy i guru fitness / żywienia, aby pomóc im w utracie wagi i kontroli. Wiele gwiazd również zaburzeń odżywiania lub użyć niezdrowe strategie dietetyczne, takie jak przeczyszczających herbat, które mają długoterminowe implikacje zdrowotne.

Nie może przestać jeść szwedzki Fish?

Miękkie żuwalność szwedzkiego Fish słodycze mogą być bardzo wciągająca. Niektórzy z fanów sugerowali przepisy na szwedzkiej Fish-tylko diety, z konieczności je z mlekiem na śniadanie na parze je z niektórych warzyw na kolację. Uzależnienia są wyznał żartobliwie, i tylko ryby szwedzka dieta nie jest poważna strategia kontroli wagi. Dzienne spożycie sprawia wyrzuty przyjemności, ale są w porządku jako przekąska lub leczeniu.