adcov.com

Szumy uszne Projekty badawcze

Szumy uszne Projekty badawcze


Szumy uszne to, że irytujące dzwonienie w uszach, że nigdy nie wydaje się odejść. Można usłyszeć brzęczenie, dzwonienie lub inne białe dźwięki. Nie ma lekarstwa na tę chorobę. Nadzieja nie istnieje w wielu naukowców pracuje na określaniu sposobu, aby znaleźć lekarstwo. Według American Tinnitus Association (ATA) naukowcy dokonali ogromnych postępów w określaniu, co powoduje, że szum w uszach i jak należy ją leczyć.

Plan ATA do Cure

ATA zdefiniowany wykres, który pomaga określić, co jest znane w tej chwili o szum w uszach i co naukowcy będą musieli dokonać postępu w rozwoju lekarstwo. Korzystanie z tego planu, naukowcy mają nadzieję znaleźć rozwiązanie na jednej ze ścieżek, które pomogą poprawić swoje życie. Mimo, że nie chodzi o wyleczenie, ale ulepszeń, naukowcy mają nadzieję, że plan działania doprowadzi ich tam.

Istnieją cztery ścieżki na mapie. Pierwsza, określona jako ścieżka A, określa, gdzie jest problem w mózgu. Ścieżka B określi działania, który jest przyczyną szumów usznych. Ścieżka C będzie ścieżka do opracowania terapii dla szumu w uszach i ścieżki D prowadzi naukowców do dostosowywania terapii dla poszczególnych pacjentów.

ATA zostanie ustalone, że w końcu nie będzie lekarstwem na szum w uszach.

Badania cierpiących Pomoc Szumy uszne

Trzydzieści osób z Liverpoolu, uczestniczą w projektach badawczych w celu ustalenia, dlaczego stała brzęczenie tinnitus powoduje lęk i depresja. Ten projekt będzie badać powiązania między mózgu, która kontroluje emocje (limbiczne), kora słuchowa mózgu (odbiornik dźwięków) i stymulacji słuchu szumy uszne.

Przy użyciu techniki skanowania skanera MRI i maszyny magnetoencephalogram połączeniu, University of Liverpool i usługi audiologii z Aintree University Hospitals nadzieję zobaczyć link. Celem tego badania jest przejście krok bliżej, aby pomóc ludziom zarządzać ich sytuację ze względu na szum w uszach emocjonalny. Trzydzieści ludzi, którzy nie mają szum będzie grupą kontrolną.

FYI

Maskowanie terapii jest zdolność do neutralizowania dźwięk w uszach. Na przykład bieżącą wodą lub urządzenie audio przyczyni się do zmniejszenia nasilenia. Można rozważyć zbierając swoje ulubione płyty CD lub MP3 i zapraszamy do słuchania coś kojącego. Maskowania dźwięku daje możliwość, aby go wyłączyć ten szum na trochę.

Inna terapia jest TRT, która jest szum w uszach-przekwalifikowania terapii. Łącząc terapię rozmów i terapii dźwiękiem, to pomoże Ci stać się niewrażliwe na dźwięk w uszach. Terapia ta ma dużo ciężkiej pracy. Chodzi o to, aby nauczyć się mówić i szlaki nerwowe w mózgu, że szum w uszach nie przeszkadza Ci.