adcov.com

Szumy uszne Leczenie chiropraktyka

Szumy uszne Leczenie chiropraktyka


Szum w uszach jest częstym schorzeniem doświadczają aż jeden na pięciu dorosłych. Dla większości ludzi nie jest to poważny problem i odchodzi lub jest zarządzane bez leczenia. Dla tych, którzy są bardziej poważnie narażony na szum w uszach, na leczenie za pomocą konwencjonalnych lub alternatywnych środków, w tym chiropraktyka, jest opcją.

Identyfikacja

Szum w uszach dzwonienia lub innych szum w uszach, który nie jest powodowane przez źródło zewnętrzne. Szum w uszach jest objawem choroby podstawowej, a nie jest "chorobą" samą w sobie.

Przyczyny

Szumy uszne mogą być powodowane nagromadzeniem woskowiny, alergii lub infekcji zatok, ciał obcych w uchu, reakcji na leki i utraty słuchu z powodu wieku lub narażenia na hałas.

Zwyczajowe zabiegi

Lekarze leczenie szumu w uszach, traktując jego przyczyny, takie jak usuwanie woskowiny, przepisując leki antyhistaminowe na alergie lub przełączania leków.

Chiropraktyka

Chiropraktyka jest zaniepokojony z nerwowego i układu mięśniowo-szkieletowego i jego zaburzeń dyscyplina opieki zdrowotnej. Kręgarzy przede wszystkim ćwiczyć rdzenia manipulacji, ale może również przepisać zioła, masaże i ćwiczenia.

Zabiegi chiropraktyka

Kręgarzy korzystać z różnych metod leczenia szumów usznych. Najczęściej wykonuje regulacji odcinka szyjnego kręgosłupa (szyja) korekt. Inne metody stosowane przez kręgarzy obejmują terapię MFR (terapii, która używa bezpośredniego nacisku i rozciągania tkanki łącznej) i przepisywania ziół takich jak ginko biloba.