adcov.com

Szkolnictwo Kiła Leczenie

Jedyną chorobą bardziej obawia się ludzi na przestrzeni wieków, niż dżumy, kiła, najpoważniejszym wszystkich chorób przenoszonych drogą płciową w, nadal kwitnie w rozwiązłych kręgach. Oto zwięzły, dogłębne spojrzenie do zagadkowego etapie szkolnictwa syfilis. W przeciwieństwie do większości chorób, jak kiła postępuje w późniejszych etapach, możliwości leczenia się prawie nie istnieje.

Zbyt wiele jest diagnozowanych za późno

Od 80 procent pacjentów syfilitycznych nie są postrzegane przez lekarzy, dopóki nie są dobrze do tego późnym lub utajonej etapie właściwie traktować tego stadium kiły, nie musi być wczesna diagnoza i leczenie wcześniejszych etapach. Ponadto, musi być dokładne zrozumienie objawów klinicznych.

Leczenie rozpoczyna się od początku kiły iniekcji antybiotyków, takich jak penicylina G benzatyna, w domięśniową dawką 2.400.000 sztuk. Ta korzystna forma penicyliny jest używany, ponieważ utrzymuje odpowiedni poziom we krwi przez okres do trzech tygodni. Potem następuje leku podjęte w domu innych form penicyliny, takie jak erytromycyna i inne antybiotyki, takie jak tetracyklina, bardziej agresywnym przebiegu leczenia 2000 mg dziennie przez okres do dwóch tygodni.

W przeciwieństwie do innych chorób, które gorzej w późniejszych etapach

Ironią losu jest to, że w przeciwieństwie do sposobu, w "normalnych" chorób postępu z potrzeby silniejszych i bardziej drastycznych zabiegów później, późniejsze etapy kiły, w jego fazie "utajonej" leki zwykle nie wymagają w ogóle - przynajmniej nie antisyphilitic leki. Powodem tego jest to, że bakterie T. pallidum, które pozostają w organizmie po stadium infekcji przeszedł nie jest w znacznym stopniu podatny na leczenie przeciwko drobnoustrojom. I odwrotnie, wielu pacjentów na tym etapie, jeśli nie są rażąco niestety neglected-- leczonych. Ponad

Jeśli leczenie antybiotykiem jest kontynuowane, to w celu zapobiegania ponownemu zakażeniu choroby oraz wewnętrznych powikłań syfilitycznych. Zatem Kiła utajona późna lub traktowane jest zazwyczaj w tym samym schemacie, co zastosowana do aorty kiły lub Kiła mózgowo-rdzeniowa, kiła rdzenia kręgowego. Dawka początkowa 1.200.000 jednostek, następnie osiem dawek 600.000 każdego ciągu trzech tygodni jest normą.

Przy odpowiednim leczeniu szanse są na Twoją korzyść

Miarę rokowaniu u uśpionych trzecich syfilitycznych etapu lub, gdyż nie wykazują objawów zakażenia, będą one nie wykazują kliniczną w wyniku pomyślnego przebiegu leczenia. Jedynym sposobem, aby ustalić zasadność leczenia lub osiągnięcie naturalnej odporności miało miejsce, będzie śledzić przebieg pacjenta przez całe jego życie.

Byłoby uzasadnione przewidywania, że ​​mniej niż 2 procent pacjentów z późnych ukrytych syfilis, którzy zostali odpowiednio traktowane będą rozwijać żadnych poważnych objawów późnych syfilis. Nieliczni, którzy wykazują dowody postępu pomimo "odpowiedniej" obróbce będzie niemal wyłącznie w starszych grupach wiekowych, który może mieli nierozpoznawalne syfilis aorty w czasie leczenia.