adcov.com

Szkodliwym wpływem ogrzewania Plastic

Szkodliwym wpływem ogrzewania Plastic


Obecnie trwają debaty o tym, jak szkodliwe chemikalia Bisfenol A (BPA) jest i jak plastik ogrzewania zwiększa uwalnianie BPA do żywności i cieczy. Podczas chemiczne wypłukuje z tworzywa sztucznego w niewielkich ilościach w trakcie normalnego użytkowania, ilości uwalnianego znacznie wzrasta, gdy plastik jest ogrzewany. Wrzącej sztucznego zawierający BPA w wersji wody do 55 razy więcej niż jest zwolniony BPA w normalnych temperaturach. BPA jest uważana uszkodzić układ hormonalny.

O BPA

Wykonane z tworzywa sztucznego BPA jest wielki biznes; zgodnie z Scientific American, ponad 2,3 mld funtów rocznie BPA są produkowane. BPA służy do puszek linii w celu zapobiegania korozji. Jest również stosowany do plastikowych kubków i butelek dla dzieci. Substancja jest tak powszechne w kubki i puszki, że Centrum Kontroli Chorób (CDC) stwierdzili, że 93% z 2157 osób w badaniu, BPA w moczu. Biorąc pod uwagę te informacje, nie jest zaskoczeniem, że naukowcy koncentrują się na możliwe konsekwencje negatywne dla zdrowia tej wszechobecnej substancji.

The Politics of BPA

Istnieją co najmniej dwie strony historii BPA. Nawet uchylenia oczywiste kapitalistycznych programy, medyczne niejednoznaczne wyniki badań wydają BPA o tym, jak szkodliwe jest dla zdrowia. Jeden fakt, że większość stron wydają się zgodzić na to, że plastikowe ogrzewanie we wrzącej wodzie lub w zmywarce powoduje BPA wyciek znacznie zwiększyć, nawet do 55 razy więcej niż w innych użytkowania. Co ten fakt oznacza dla ogółu społeczeństwa nie jest jeszcze jasne.

Twierdzi, że przemysł chemiczny, ponieważ FDA zatwierdziła zastosowanie tego tworzywa, nie ma powodu, aby nie kontynuować produkcji jako lekkie, nietłukące i taniego produktu z tworzywa sztucznego. Liderzy branży twierdzą również, że dobre alternatywy są trudne do znalezienia. Vom Saal Fred, biolog reprodukcyjnej na Uniwersytecie Missouri w Kolumbii, nie zgadza się z liderami branży o atrakcyjnych alternatyw, powołując polietylen i polipropylen jako doskonałe substytuty w wielu przypadkach.

Public względy zdrowotne i sprzeczne dane

Studia w Toksykologia listów dostarcza dowodów, że przyczyną ciepła zwiększonego wycieku BPA, podsyca obawy ryzyka zdrowotnego ". Opublikowanym w Journal of Environmental Health Perspectives stwierdził, że 94 spośród 115 badań na temat BPA stwierdzić, że BPA powoduje szkodliwych skutków" W ostrym przeciwieństwie do badań rządowych, 90% badań finansowanych przez przemysł stwierdzić, że BPA nie stanowią zagrożenia dla zdrowia społeczeństwa.

Na podstawie badań na zwierzętach, BPA reaguje z ciała podobnie jak żeńskich hormonów estradiolu. Kwestie zdrowotne obwinia się zakres BPA od wad wrodzonych i innych kwestiach reprodukcyjnych do związku przyczynowego z przewlekłych chorób, w tym cukrzycy, raka i zaburzenia deficytu uwagi (ADD).

Zabezpieczenia dla klientów indywidualnych i Uwagi

Zainteresowani klienci mogą eliminować stosowanie BPA plastiku ucząc go zidentyfikować i wyborze alternatyw. BPA znajduje się w poliwęglanu z numerem siedem jego kod recyklingu. W czasach, identyfikacja dobrych tworzyw od zła jest trudne. W tych przypadkach stosuje się szkło jako alternatywnego źródła sens. Ponadto, kupujący zupy i warzywa pakowane w karton zamiast puszki pomoże uniknąć narażenia na BPA.