adcov.com

Szkodliwych skutków Stacker 3

Szkodliwych skutków Stacker 3


Stacker 3 jest suplementem diety over-the-counter, którego producentem, NVE Pharmaceuticals, twierdzi pomoże twoje ciało spalić tłuszcz. FDA nie zatwierdziła unikalną mieszankę Stacker 3 w składników jak pomoc odchudzania - kluczowy powód do zbadania potencjalnych skutków szkodliwych dla zdrowia produktów może spowodować, zanim zdecydujesz się rozpocząć korzystanie Stacker 3 jako suplement diety.

Składniki aktywne

Według Supplement Krytyk, produkt zawiera chitozan, wyciąg z grejpfruta, kofeinę, ekstrakt z kaktusa, zielonej herbaty, kory wierzby białej, orzechy kola, guarana i Garcinia. Kilka z nich ingredients-- czyli chitozan, kofeiny i kory wierzby białej - popytu kontrolę w celu ustalenia ich bezpieczeństwo.

Chitozan

Stacker 3 roszczenia funkcjonować jako pomoc odchudzania, namawiających chitozan tuż pod logo produktu, jako kluczowy składnik w tej funkcji. Chitozan, pochodzi od szkieletów skorupiaków, takich jak kraby i homary, to chemiczny z niewielkim potencjale toksyczności. Mimo tych uczulonych na skorupiaki powinny unikać Stacker 3 i inne produkty zawierające chitozan, aby uniknąć potencjalnie szkodliwe reakcje chemiczne.

Kofeina

Potencjalne efekty spalania tłuszczu z dyszlem 3 w dużym stopniu polegają na wysokiej zawartości kofeiny - 250 mg na kapsułkę - suplementu. Kofeina, mówi, Narodowy Instytut Zdrowia, stymuluje centralny układ nerwowy i powoduje, że sprawność umysłową, a także wzrost energii. Dwa do czterech filiżanek kawy dziennie zazwyczaj nie wywołuje negatywnych skutków - jednak biorąc pigułki dwa Stacker 3 jest odpowiednikiem picie około pięciu filiżanek kawy i szkodliwe działanie dużych ilości kofeiny mogą obejmować bóle głowy, niepokój, bezsenność i zaburzenia serca rytmy.

Kora wierzby białej

University of Maryland Medical Center donosi, że kory wierzby białej zawiera salicynę, związek chemiczny podobny do aspiryny, które mogą powodować rozstrój żołądka, wrzody żołądka i wysypka skórna. Od Stacker 3 zawiera ten składnik, ale również ma potencjał do interakcji z niektórych leków, takich jak leki przeciwzakrzepowe (leki przeciwzakrzepowe), beta-blokery i niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Skonsultować się z lekarzem

Przed podjęciem Stacker 3 jako suplement diety, należy porozmawiać z lekarzem o możliwości potencjalne szkodliwe działanie suplementu jest. W zależności od osobistych historii choroby, Stacker 3 może być całkowicie bezpieczne w użyciu, jak wskazano, ale tylko lekarz może dać ostateczną odpowiedź na czy ten produkt - z listy potencjalnie szkodliwych składników - jest właśnie dla Ciebie.