adcov.com

Szkodliwe skutki świerzbu leczenia na Babies

Kiedy znajdziesz się Twoje dziecko ma świerzb, możesz czuć zaniepokojeni, jak najlepiej leczyć objawy Twojego dziecka. Istnieją leki, które mogą zabić świerzb, ale ich skutki mogą być szkodliwe dla dzieci.

Definicja

Świerzb jest zakaźną infekcją, która rozprzestrzenia się przez kontakt z człowiekiem. Te małe owady mogą być łatwo przekazywane z matki na dziecko, lub w zwarciu jak przedszkoli lub szpitalach. Świerzb czołgać pod skórę i tam mieszkają, złożeniu jaj.

Objawy

Świerzb powoduje wysypkę w określonych miejscach na ciele. Dotknięte obszary to zagniecenia stawów, takich jak kolana, łokcie i pośladków, a także między palcami. Dzieci, które świerzb umowy może być bardziej poirytowany niż zwykle ze względu na intensywne swędzenie blistery wysypka wypełnionej płynem.

Zabiegi

Lekarze zazwyczaj leczyć świerzb wykorzystując miejscowe balsam lub krem ​​o nazwie scabicide. Scabicides zabijać owady i ich jaja. Wspólne scabicides zawierać lindan i Permetryna. Lekarze mogą zdecydować się przepisać leki doustne, które będą zabijać owady, ale to jest często stosowane w ostateczności.

Szkodliwe

Dzieci na ogół nie są przepisywane miejscowe lindan powodu szkodliwych skutków niepożądanych leku, w tym zawroty głowy, ból głowy, niekontrolowane drżenie lub drgawki. Stosując lek dorosłych wytrzymałości na dziecko może powodować drgawki i śmierć. Permetryna jest uważane za bezpieczne dla dzieci, ale może spowodować podrażnienie skóry, obrzęk i zaczerwienienia.

Zapobieganie

Zapobiegania ponownemu powstawaniu świerzb jest ważne. Należy umyć wszystkie pościel i ubrania, które weszły w kontakt z zakażoną osobą w ostatnich trzech dniach. Wypłukać ubranie i pościelą na gorący i suchy na gorąco, przez co najmniej 20 minut, aby zapewnić, że świerzb i ich jaja są martwe. Należy zachować szczególną ostrożność, aby umyć wszystkie ulubione zabawki i pluszaki, że Twoje dziecko może przytulić się, jak dobrze.