adcov.com

Szczep mięśni brzucha u dzieci

Szczep mięśni brzucha u dzieci


Napięcie mięśni brzucha u dzieci pojawia się, gdy mięśnie brzucha są rozciągnięte i w ciężkich przypadkach rozerwana. Stan ten często nie jest poważny, ale powoduje duży dyskomfort u dziecka.

Efekty

Dzieci, które mają napięte mięśnie brzucha będą doświadczać bólu, tkliwości i sztywność mięśni w swoim brzuchu.

Przyczyny

Przyczyny brzucha napięcie mięśni u dzieci obejmują przepracowaniem mięśni, gdy uczestniczą w aktywności fizycznej, nadmierne kaszel i nadmierne kichanie.

Identyfikacja

Aby zidentyfikować przyczynę napięcie mięśni brzucha, lekarz zbada brzuch dziecka i zadać im poważne pytania dotyczące tego, co doprowadziło do bólu. W niektórych przypadkach lekarz zleci prześwietlenie, aby upewnić się, że mięśnie brzucha nie są podarte.

Leczenie

Lekarz zleci dziecka, aby zatrzymać aktywność fizyczną, aby przyspieszyć gojenie się mięśni brzucha. Jeżeli dziecko jest bardzo silny ból, lód jest stosowany i lek przeciwzapalny jest podawany.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Aby zapobiec mięśnie brzucha są napięte od dzieci powinny unikać działań, gdzie przepracowania swoje mięśnie brzucha i robić częste przerwy, gdy uczestniczy w działaniach, w których często wykorzystywane są mięśnie brzucha.