adcov.com

Szary Wzrost włosów

Szare lub białe włosy faktycznie przejrzyste i nie ma żadnego koloru, choć może wydawać się szary lub biały w porównaniu do ciemniejsze włosy. Z wiekiem nasz organizm przestaje produkować odpowiednie ilości pigmentacji (melaniny), w tym w naszych mieszków włosowych. Włosy faktycznie nie zmieni kolor na szary. Gdy ciemne lub pigmentowy włosy wypadają w normalnym procesie rzuca, to jest zastąpione przez nowe włosy, które nie ma koloru.

Proces

Dr Gerald Weissman, redaktor naczelny Federacji Amerykańskich Stowarzyszeń Biologii Doświadczalnej Urzędowym wyjaśnia, że ​​nadtlenek wodoru jest szybko podziale na wodór i tlen w ciałach młodych ludzi przez katalazy, który znajduje się w każdej komórce naszego ciała. Jednak, jak się starzejemy, mniejsze ilości katalazy są produkowane i mniej nadtlenku wodoru w podziale. Menthionine sulfotlenkową reduktazy A i B, inne enzymy, pomaga naprawić szkody wyrządzone przez nadtlenek wodoru do mieszków włosowych. Ale te enzymy spadać także z wiekiem, a nie są w stanie kontrolować szkody, które zostały wyrządzone przez nadtlenek wodoru. W rezultacie ciało nie może wytworzyć dużo
tyrozynaza jeszcze inny enzym, który pomaga transferu melaniny (pigment) do wałów włosów. Więcej nadtlenku wodoru w systemie, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby siwe włosy.

Rozważania

Czy będzie się szary w młodym wieku zależy wiele genetyki. Rozważyć podjęcie witaminy B5, czyli kwas pantotenowy i może opóźnić pojawienie się siwych włosów, według Vitaminstohealth.com.
Rozważ ograniczenie spożycie rafinowanego cukru i mąki, ponieważ nie może być związek między wystąpieniem siwych włosach i konsumpcji tych produktów.
Palenie w wieku od skóry ze względu na jego wpływ na komórki skóry. Ma to w zasadzie to samo kolor naszej włosów. Dym sprawia, że ​​komórki pigmentowe włosów mniej zdolne do odnawiania się. Dym papierosowy nie tylko ma potencjał do bałagan włosom pigmentacji, ale może doprowadzić do utraty włosów, według Ralpha M. Trüeb, MD, Klinika Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zurychu, Karger.com

Braki i choroby

Jeśli cierpi na niedobór witaminy B12 lub nieprawidłowego działania tarczycy (niedoczynność tarczycy), może to prowadzić do siwych włosów, według Disabled-world.com. Inne choroby związane z wystąpieniem siwych włosów to choroba Gravesa i choroby Hashimoto.

Potencjał

W toku stres może szpikulec równowagi pigmentacji i produkcję melaniny. To jest jeden wielki powód, aby spróbować się uspokoić i opanowanie. To może zaoszczędzić swój kolor włosów, zgodnie z Worldofhair.com. Stara historia o GI włosy siwieją noc zaciekle walczył, kiedy z głębi w okopie nie może być tak, że daleko idące po wszystkim.

Opcje

Add-hair.com zauważa, że ​​chińskie zioło fo-ti albo on Shou Wu podobno przywraca kolor włosów. Strona wskazuje, najbardziej siwe włosy jest po prostu wynikiem nieuchronnego procesu starzenia, ale dodaje, że można przechylić szalę w kierunku siwiejących jeśli są zbyt zestresowani, mamy odżywczą zaburzenia równowagi, dym i zanieczyszczenia poddawane są na bieżąco.