adcov.com

Swędzenie i skóry Podrażnienie czasie ciąży

Podrażnienia skóry lub swędzenie nie jest niczym niezwykłym w czasie ciąży. Istnieje wiele zmian zachodzących w organizmie, w tym hormonów. Czasami, ciąża może zwiększyć chorób skóry lub osoba już potęgują innych wrażliwości. Wysypki tymczasowe mogą być wspólne, jak również. Staraj się unikać gorących pryszniców / kąpieli, korzystania bezzapachowa nawilżające, łagodnego mydła i nosić ubrania z bawełny. Możesz również spróbować kąpieli płatki owsiane.

Trądzik

Ciąża może czasami powodować trądzik, nawet jeśli nigdy nie miałem problemów z tym wcześniej. Zmiany hormonalne zwiększają produkcję sebum (tłustej wydzieliny z gruczołów łojowych), i za dużo może blokować pory.

Rozstępy

Rozstępy (czerwone, brązowe lub białe linie) są powszechne wzdłuż brzucha, ud i piersi jak zmiany ciała i rośnie do wspierania dziecka.

Przetarcia

Przetarcia (czerwony i wilgotną skórę) jest wspólne okolice ud i piersi, jak przyrost masy ciała przez cały okres ciąży.

Pająk Żyły

Pajączki (klastry z rozbitych naczyń krwionośnych) może czasem wystąpić na policzkach z powodu zwiększonego ruchu.

Linea Nigra

Linea Nigra jest ciemna linia, która jest pionowa, zazwyczaj znajduje się w pobliżu pępka. Wydaje się po drugim trymestrze i jest spowodowane przez mięśni brzusznych rozciągających.