adcov.com

Surowej diety na Astmę

Więcej niż 7 procent dorosłych i 9 procent dzieci cierpi na astmę. Większość ludzi są traktowane przez dwa rodzaje leków: Długoterminowa i szybkiej ulgi. Możesz również podjąć środki zapobiegawcze, takie jak unikanie rzeczy, które powodują objawy. Możesz również walczyć astmy poprzez dietę.

Raw Food 101

Raw food dieta jest więcej o stylu życia, niż programu odchudzania. To jest coś, co można poświęcić swoje życie. Około 75 procent swojej spożycia będą owoce i warzywa; rzeczy takie jak alkohol, rafinowanych cukrów i kofeiny są poza granice.

Witarianie często bywają wegan, ale niektóre będą jeść ser i jaja. Wszystko unikać żywności gotowania. Przekonanie, że proces gotowania pozbawia żywności niezbędnych składników odżywczych.

Raw Food w leczeniu astmy

Podczas badania typu peer-recenzja nie została jeszcze obsługiwane żadnej diety jako lekarstwa na astmę absolutnego, istnieją doniesienia z pierwszej ręki, że mówią następujące surowego żywności planu odżywiania może złagodzić objawy astmy. Czy przestrzegać surowej diety lub innego plan zdrowego odżywiania, można wpłynąć na poprawę objawów astmy. To dlatego, że nadwaga często nasila objawy astmy.

Oto kilka innych sposobów, surowe pokarmy mogą pomóc z astmą:

Według Jamesa T. Li, MD, unikanie tłuszczów nasyconych obecnych w czerwonym mięsie i masła może pomóc z astmą. To dlatego, że tłuszcze nasycone może spowodować odpowiedź układu immunologicznego, który wywołuje objawy astmy. Oczywiście, są to produkty, które nie witarianie zawierają w swojej diecie.

Raw food dieta będą naturalnie niskiej zawartości sodu. To jest dobre dla wielu powodów, w tym fakt, że stężenie sodu może nasilać odpowiedź immunologiczną, która powoduje objawy astmy.

Refluks może ewentualnie doprowadzić do uszkodzenia dróg oddechowych w płucach i pogorszyć objawy astmy. Oprócz leków, może to być również zaradzić poprzez unikanie pokarmów bogatych. Raw food dieta rzadko, jeśli w ogóle, zawiera elementy, które powodują kwaśne.

Przeciwutleniacze Klucz do walki objawy astmy

Węgielnym surowej diety jest owoców i warzyw w ich najczystszej formie. Kiedy jeść dużo owoców i warzyw, twoje ciało jest zalane przeciwutleniaczy, takich jak beta-karoten oraz witaminy C i E. Zawierają również inne składniki odżywcze, które zwiększają odporność.

Badania pokazują, że przeciwutleniacze mogą zmniejszyć objawy astmy. Przeciwutleniacze, takie jak witamina A, C i E można zmniejszyć uszkodzenia płuc i oskrzeli wywołane przez astmy. Mogą one również zmniejszać ryzyko zwężenie dróg oddechowych związanych z astmą.

Jeśli chodzi o utrzymanie astmy pod kontrolą, nie dieta jest substytutem dla diagnostyki i leczenia przez lekarza. Jeśli cierpisz na astmę, zawsze skonsultować się z lekarzem, aby rozważyć swoje najlepsze opcje.