adcov.com

Suplementy, które budują beztłuszczową masę mięśniową

Budowanie masy mięśniowej jest bardzo ciężka praca. Społeczeństwo jest tak skupiona na utratę wagi i spalania tłuszczu, że zapominamy musimy budować mięśnie, aby utrzymać tę wagę off. A może jesteś koncentruje się na kulturystyce i przybiera na wadze. Tak czy inaczej, kiedy przytyć chcemy być chude: mięśnie, a nie tłuszcz. Istnieje wiele suplementów, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu.

Białko serwatkowe

Białko jest budulcem wszystkich mięśni. Jeśli próbujesz zbudować mięśnie to Twoja dieta powinna zawierać od 20 do 30 procent kalorii pochodzących z białka i kalorii powinno być również bardzo wysokie (3000 do 5000 dziennie). Białko serwatki jest niesamowite źródło białka, które organizm może szybko wykorzystać. Mix 01:59 miarki białka serwatki z 1 do 2 filiżanek mleka pełnego i popijając, że po treningu.

Kreatyna

Korzystny wpływ kreatyny są dobrze znane w branży sportowej. To pomaga w optymalizacji składu ciała (tkanki tłuszczowej w porównaniu do mięśni) i wydajność w siłowni. NO Shotgun jest wielka okazja do zdobycia mięśni, ponieważ ma 20g białka, wraz z innymi składnikami, które pomagają zarówno lepsze wyniki podczas treningów i odzyskać lepsze po treningu.

ZMA

ZMA jest suplementem zawierającym trzy składniki: cynku, magnezu i witaminy B6. Składniki te są w określonym stosunku, że, gdy podjęte przed snem na pusty żołądek, bo organizm do zwiększenia produkcji testosteronu. Jeśli zwiększyć poziom testosteronu, i połączyć to z wyższej kaloryczności / diety białka i odpowiedniego szkolenia, będzie budować masy mięśniowej.

Hi-Tech Pharmaceuticals Dianabol

Hi-Tech Pharmaceuticals nie Dianabolis sterydów, który został spopularyzowany kilka lat temu. Ten szczególny dodatek jest naturalne wsparcie testosteronu. Zawiera dodatki, które są jak kofeina dla testosteronu organizmu: oni swoje ciało, aby więcej testosteronu. Należy wziąć to dwa do trzech razy dziennie.

Hi-Tech Pharmaceuticals Estrogenex

Produkt ten umożliwia również poziom testosteronu, ale w odmienny sposób. Estrogenex działa zablokować produkcję w organizmie estrogenu, i pomaga zatrzymać ciało z włączeniem testosteronu do estrogenu. Wtedy efekt końcowy jest więcej testosteronu i mniej estrogenów, co jest receptą na więcej mięśni, a mniej tłuszczu.