adcov.com

Suplementy do Heal ścięgna

Ścięgna jest zapalenie ścięgna - mięśnie-to-kości złącza. Można mieć zapalenie ścięgien w dowolnej liczbie szczelin, ale najczęściej w rotatorów (ramię), łokci i kolan. Istnieją pewne dodatki, które ludzie mogą podjąć, aby leczyć zapalenie ścięgien. Niektóre z nich są witaminy i składniki mineralne. Inne zostały specjalnie opracowane w ostatnich latach w leczeniu zapalenia ścięgien i stawów dla starzejącego się społeczeństwa.

Rozważania

Niektórzy uważają, że przerost Candida albicans może powodować przewlekłe bóle stawów, w tym zapalenie ścięgien. Grzyb ten żyje naturalnie w organizmie, ale nadużywanie antybiotyków, kortykosteroidów, zła dieta i stres może pobudzić jego wzrost. Nieleczony, toksyny grzybów może dostać się do komórek i narządów i powodują stan zapalny. Ludzie, którzy mają ścięgna z tego warunku może trzeba użyć zabicia drożdży, takich jak suplementy czosnku, oliwy z orzecha kokosowego, Paul d'Arco herbata (herb) i pieprzu cayenne. Probiotyki i "przyjazne" bakterie mogą uzupełnić naturalne bakterie. Dodatkowe bakterie mogą pomóc w walce przerost Candida i ostatecznie wyleczyć zapalenie ścięgna flare-up.

Rodzaje witamin i suplementów mineralnych

Przeciwutleniacze, takie jak witaminy A i C, ma właściwości przeciwzapalne na gojenie ścięgna. Obie witaminy pomagają pozbyć się ciała komórek niezdrowych zawierających grzyby, pasożyty i toksyny, które mogą powodować stan zapalny. Witamina C jest znane ze stymulacji kolagen, białka, która wspiera tkanek i stawów. Bioflawonoidy, witaminy P nazywane pomagają przyswajanie witamin C i mogą być stosowane w połączeniu z tej witaminy w leczeniu zapalenia ścięgien. Zastrzyki witaminy B12 są czasami ze względu na ludzi, zapalenie ścięgna zmniejszania, łagodzenia bólu i ran. Magnez jest naturalnym zwiotczające mięśnie. Minerał może być używany do zmniejszenia stanu zapalnego i może wspierać proces gojenia ścięgna w kolano, bark lub łokieć.

Inne rodzaje suplementów

Glukozamina to suplement, który może zmniejszyć zapalenie ścięgien, takich jak stożka rotatorów. Umożliwia ścięgna większą swobodę ruchu pomiędzy wspólnych kości. Chondroityny jest często stosowany z glukozaminy w suplementach dla obu zapalenie ścięgna i zapalenie stawów. Ziele dziurawca, zioło, jest skuteczny w uspokojenie nerwów związanych z bólem ścięgna. Bromelaina jest enzymem, że dodatek może zmniejszyć obrzęk stawów i wspiera proces gojenia ścięgna. Oraz niektóre nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak GLA (kwas gamma-linolenowy) z oleju z wiesiołka zapewniają smarowanie płynach maziowych

Rama czasowa

Nie ma czas do przyjmowania suplementów leczyć zapalenie ścięgien. Ważne jest, aby zatrzymać się na uzupełnienie i dostać płynie we krwi konsekwentnie. Istnieje większa szansa na uzyskanie ponad ścięgna szybciej, jeśli jest używane połączenie suplementów.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Zapobieganie ścięgna działa na takich samych zasadach jak uzdrawiając go. Należy jeść dobrze zbilansowanej diety z dużą ilością owoców i warzyw, które zawierają mnóstwo witamin i minerałów. Rozciąganie stawów regularnie i wykonywania mięśnie ścięgna może również zapobiec.