adcov.com

Suplementy dla bólu nerwów

Nerwobóle mogą wynikać z wielu schorzeń neurologicznych, a także z uszkodzenia nerwów i uszkodzenia nerwów. Istnieją dziesiątki leków na receptę, które mogą pomóc złagodzić ból nerwów, ale te leki mogą również powodować wiele skutków ubocznych. Stosowanie suplementów na ból nerwu może być alternatywą dla leków. Kilka suplementy okazały się skuteczne w łagodzeniu bólu nerwów.

Witamina B-12

Pacjenci, którzy mają niski poziom witaminy B-12 w ich ciała mogą doświadczyć nerwów ból w stopach i dłoniach i czasami ból wpłynie na twarz. Niektórzy pacjenci nie będą w stanie uzyskać wystarczającej ilości witaminy B-12 z żywności jedzą tak, witamina B-12 suplement dla nerwobóli często może być korzystne. Pacjenci z ciężką witaminy B-12 niedobór, określanego również jako niedokrwistość złośliwą, może wymagać szereg witamin B-12 zastrzyków przed suplementów. Według Diabetes Biblioteka Organizacji, witaminy B-12 pomaga w zapobieganiu uszkodzenia nerwów i pomaga promować zdrową funkcję nerwów.

Kwas gamma-linolenowy

Kwas gamma-linolenowy jest częścią rodziny omega-6 i jest sklasyfikowany jako niezbędnego kwasu tłuszczowego. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, tego typu dodatek, kiedy w postaci oleju z wiesiołka, może przyczynić się do promowania zdrowego funkcji nerwów i pomoc w zapobieganiu chorób nerwowych. Ten dodatek jest dla nerwobóli najbardziej korzystne w łagodzeniu bólu związane z cukrzycą nerwów.

Jamajka Dereń

Zgodnie z University of Maryland Medical Center, to suplement dla nerwobóli jest najbardziej korzystne w łagodzeniu silny ból przeszywający i nerwów, określane również jako nerwobóle. Chociaż Jamaica dereń mówi się, że są skuteczne w zmniejszaniu bólu nerwów, może być bardzo toksyczny po spożyciu w nadmiernych ilościach. University of Maryland Medical Center sugerują, że u wszystkich pacjentów przy użyciu tego dodatku to zrobić pod kontrolą lekarza. Pacjenci, którzy spożywane toksyczną ilość może wystąpić drętwienie, ślinienie i pocenie się.

Magnez

Magnez może być korzystne uzupełnienie nerwobóle. Według dr Richard N. Podell, który praktykuje medycynę holistyczną w New Jersey, magnezu może pomóc złagodzić ból nerwów, blokując receptor bólu znany jako receptora NMDA. Może być również korzystne, w łagodzeniu bólu nerwów, ponieważ ułatwia kilku szlakach biochemicznych metabolicznych.

Kwasów tłuszczowych omega-3

Kwasy tłuszczowe omega 3 można często znaleźć w żywności jemy, takich jak glony, oleje rybne i nasion lnu olejów. Jednak wiele osób nie jeść tyle tych środków, aby uzyskać to, czego potrzebuje ich organizm. Według dr Podell dodatek ten ból nerwu jest kluczowe w procesie naprawy i co komórki nerwowe w mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych.