adcov.com

Sugerowane Żywność dla diabetyków

Cukier jest niebezpieczna dla diabetyków, którzy nie są w stanie przebić się cukier w energię ma być wykorzystane przez organizm. Istnieje wiele typów cukrzycy żywności powinny unikać, aby utrzymać poziom cukru we krwi z rosnących zbyt wysokie lub zbyt niskie spada, ale istnieje wiele rodzajów żywności, które są zdrowe dla cukrzyka. Każda osoba ma inne potrzeby i wymagania, więc na cukrzycę powinni szukać pomocy lekarza i / lub dietetyka, aby znaleźć diety, który działa najlepiej dla nich, ale są pokarmy, które są powszechnie sugerowane.

Białko

Wszystko żywności dla zwierząt i roślin, żywności mają niektóre białka. Chude mięso, ryby, kurczaka bez skóry, i niskiej zawartości tłuszczu mlecznego to dobry wybór żywności zwierząt dla diabetyków. Czerwona fasola, soczewica i łuskany groch są roślinne źródła żywności białka. Czerwone mięso, cały nabiał i sery o wysokiej zawartości tłuszczu zawierają białko, ale może również zwiększać ryzyko chorób serca, więc inne opcje są lepsze. Amerykańskie Stowarzyszenie Clinical Endocrinolo- zalecają diabetyków dostać od 10 do 20% swoich kalorii z białka, ponieważ jest to składnik odżywczy, który nie zwiększa się poziom cukru we krwi.

Warzywa

Zgodnie z wytycznymi American Diabetes Association, warzywa, takie jak ziemniaki, groszek, kukurydza, dynia, i gotowanych ziaren skrobi, nie są warzywa. Trzy do pięciu porcji innych świeżych lub mrożonych warzyw można jeść codziennie. Jedna porcja to 1/2 szklanki gotowanych lub 1 szklanka surowych warzyw. Gorzkie i ciemnozielone warzywa mają wiele składników odżywczych potrzebnych do pomagają regulować poziom cukru we krwi. Diabetycy powinni jeść brokuły, szpinak, warzywa, szparagi, nasiona lnu, brukselka, pomidory, seler, ogórki, papryka, cebula, sałata, kapusta, i dyni.

Owoce

Diabetycy powinni jeść 03:58 porcji świeżych owoców, które jest bogate w błonnik i niskiej zawartości cukru co dzień. Porcja owoców jest filiżanka jagód, mały owoc, lub 2 łyżki suszonych owoców. Jabłka, jagody, pomarańcze, banany, rodzynki, mango i owoce są dobre dla diabetyków do jedzenia. Soki owocowe należy rozcieńczyć, jak to jest wyższe w węglowodany niż owoców, a jeśli jeść owoce w puszkach lub zamrożone, należy sprawdzić etykiety żywieniowe, aby mieć pewność wysokiej węglowodanów cukier lub soki nie są dodawane.