adcov.com

Studentów i Depresja Statystyki

Studentów i Depresja Statystyki


Pierwsze ogólną perspektywę, jak depresja wpływa na studentów nie jest trudne, Szczegółowe informacje i dane liczbowe mogą różnić się w zależności od badania są cytowane. Jednak niewiele jest niezgoda wśród profesjonalistów zdrowia psychicznego, że depresja jest rosnące wśród studentów. Jak do nich dotrzeć jest dylemat, co wnikliwą analizę trendów statystycznych wszystkich ważniejszych dla doradców, psychologów i innych specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego.

Rozmiar

Radzenie sobie z akademickich, presji finansowej i relacji może podjąć opłat na studentów, jak dostosować się do obowiązków dorosłych. Tendencje te odzwierciedlają się w wielu badaniach, takich jak maj 2009 Associated Press-MTVu ankiecie wykonanej przez Edison Media Research. Dziewięć procent studentów uczestniczących zostały uznane za narażone na ryzyko ciężkiej i umiarkowanej depresji. Więcej niż 42 procent czuł przygnębiony przez co najmniej kilka dni, w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Cechy

Co istotne, sondaż Associated Press-MTVu ujawnił kilka innych ustaleń obaw wśród specjalistów od zdrowia psychicznego. Wśród tych, uznając, umiarkowaną lub ciężką depresję, nieco ponad jedna czwarta została zdiagnozowana z problemami zdrowia psychicznego, znalazł sondaż. Zaledwie jedna trzecia tej grupy, jednak otrzymała żadnego wsparcia lub leczenia od specjalistów od zdrowia psychicznego, ponieważ zaczynając studia. Dodatkowo, prawie połowa umiarkowanej grupie były znają zasobów kampus doradczych.

Znaczenie

Patrząc z perspektywy długoterminowej, lęku i depresji poziom studentów znacznie wzrosła w ostatnich latach. Według +2004 Krajowym Przeglądzie Poradnia dyrektorów, 86 procent z nich doniósł, że widział znaczący wzrost studentów z poważnymi problemami psychologicznymi. W rzeczywistości, 18 do 24 lat grupa wiekowa szkoła jest średni wiek zachorowania na wiele warunków zdrowia psychicznego, "Psych Central" poinformował w sierpniu 2008 roku.

Efekty

Zainteresowanie leków na receptę jest inny wymowny wskaźnik depresji wśród studentów. W roku 2005, 92 procent poradni kolegium dyrektorów widział więcej przychodzących studentów na leki psychiatryczne, "Sztuki i Nauki" zgłoszone w jesień / zima 2005 wydania. Stabilizatory nastroju, takie jak Prozac - najczęściej przepisywanym lekiem kampusu - pozwoliło wielu studentów z poważnych problemów zdrowia psychicznego, aby uczestniczyć w kolegium. Bez wsparcia, jednak, radzenia sobie z presją życia uczelni unikalnych pozostaje trudne dla tych uczniów.

Rozważania

Dotarcia do studentów wymaga czynienia z głównych powodów dźwięczne nie szuka pomocy dla zdrowia psychicznego Professional. Wśród uczniów należących do tej kategorii, wstyd pojawił się jako szef koncernu, według badań cytowanych w "artykule Psych Central z 2006 r. Tylko 23 procent stwierdziło, że czują się komfortowo z przyjacielem, wiedząc, szukali pomocy w przypadku problemów emocjonalnych. Jak te wyniki mogą sugerują, doradztwo kolegium przed poważnym wyzwaniem.