adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za zablokowanych gruczołów potowych

Kolczasta ciepła występuje, gdy kanały gruczołów potowych zostaną zablokowane z powodu nadmiernego pocenia. Dzieci i niemowlęta są częściej dotknięte ciepła kolczastego niż dorośli, ponieważ ich gruczoły potowe nie są w pełni rozwinięte. Potówka powoduje małe, czerwone wykwity na skórze, które powodują swędzenie lub pieczenie. Gruczoły potowe może stać odblokowane przez naturalnych preparatów ziołowych.

Strona główna zadośćuczynienie za zablokowanych gruczołów potowych

Różne środki do domu są dostępne dla odblokowania gruczołów potowych. Pij 03:57 szklanki soku z limonki dni rozjaśnia aż kłujących ciepła. Sok z limonki zmniejsza wewnętrznego ciepła, pozwalając skórze do schłodzenia i uwolnienia zablokowanych gruczołów potowych. Podobnie, sok z trzciny cukrowej ma właściwości chłodzące. Pić dwie szklanki soku z trzciny cukrowej codziennie i wyniki powinny pojawić się w trzy do czterech dni. Inne soki że ochłodzić ciało to sok pomarańczowy, sok z cytryny, sok z arbuza i sok ananasowy.

Zastosuj miąższ arbuza lub sok z dotkniętego obszaru skóry. Sok z arbuza zapewnia efekt chłodzenia na skórze i może odblokować gruczoły potowe. Dodatkowych korzyści, jeść arbuza, aby schłodzić ciało wewnętrznie uspokoić potówka. Jedzenie i stosowanie soku z ogórka mają taki sam efekt jak arbuzy, ponieważ ich właściwości chłodzących.

Dla miejscowego rozwiązanie, wziąć olej neem i wymieszać z ekstraktem kamfory. Masaż rozwiązanie oleju na skórze dotkniętej kolczastego ciepła i pozostawić na około pół godziny. Przepłukać rozwiązanie biorąc prysznic z zimną wodą. To powinno usunąć potówka około trzech dni.

Weź prysznic z zimną wodą i oczyścić z neem mydło. Neem będzie usunąć wykwity skórne i zapewnić ulgę swędzenie.

Zmieszać równe ilości proszku drzewa sandałowego z wody różanej. Zastosuj pastę do leczenia wykwity skórne i chłodzenia nadmiaru ciepła z organizmu. Proszek sandałowy może być również stosowany sam i pędzlem skóry.

Dodać pastę przy użyciu mąki kukurydzianej i wody. Zastosuj pastę i pozostawić na obszarze zagrożonym przez pół godziny. Umyj suszone pasty dala chłodną wodą.

Dodać pastę przy użyciu Fullera ziemi i wody. Pasta powinna być dostatecznie płynne, aby nałożyć cienką warstwę na skórze. Niech wklejania wyschnięcia na około godzinę, a następnie spłukać zimną wodą. Gruczoły potowe otworzy i kolczastego ciepła powinna być już następnego dnia.

Zastosuj zimne okłady na skórę przy użyciu czystego ręcznika, aby ochłodzić skórę i zmniejszyć stan zapalny.