adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za usunięcie z ludzi Tick

Strona główna zadośćuczynienie za usunięcie z ludzi Tick


Kleszcze są błędy o wielkości nasion sezamu, które znajdują się w wysokiej trawie i obszarów leśnych. Kleszcze nory częściowo w głąb skóry, bite, do krwi, i opadają. Kleszcze mogą przenosić bakterie, które powodują infekcje takie jak borelioza, tularemii i gorączka plamista Gór Skalistych. Istnieje wiele środków domu do usuwania kleszczy, ale tylko jedną z metod usuwania jest zalecane przez pracowników służby zdrowia.

Pinceta

Centers for Disease Control wymienia jednej metody skutecznego usuwania domu kleszczy. Korzystanie zaostrzonych pęsety chwyć kleszcza jak najbliżej skóry, jak można, jak się blisko swoich wbudowanych części jamy ustnej, jak to możliwe. Jeśli chwycić wokół ciała lub głowy, można skompresować kleszcza, który uwalnia nawet więcej bakterii przez jego usta na swoim ciele. Nie skręcaj kleszcza lub włączyć pęsety. Usta kleszcza jest kolczasty, więc skręcenie zrobi trochę zwolnić go ze skóry i może zerwać głowę, komplikuje usuwanie. Wyciągnąć kleszcza się prosto z powolnym, stabilnym tempie. Po usunięciu kleszcza, należy oczyścić powierzchnię zgryzu, a ręce mydłem i wodą. Można również stosować środek dezynfekujący. Jeśli kleszcz został na ciebie przez kilka godzin, to jest bardzo trudne do usunięcia go bez wychodzenia za niektóre części jamy ustnej, co może spowodować infekcję, dlatego zaleca się, aby natychmiast skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie zostały zainfekowane.

Smaru lub Benzyna

Niektórzy uważają, że tłuszcz lub benzyna zmusi kleszcza się lub trucizna i zabić go. To nie jest prawda. Stosowania smaru lub benzyny do kleszcza tylko drażnić go i zmusić go do nory dalej pod skórą, lub rzucić się na zawartość jego żołądka w miejscu ukąszenia, i zwiększyć swoje szanse na zakażenie.

Alkoholem

Możesz zabić kleszczy mocząc je w alkoholu, ale nie można bezpiecznie usunąć kleszcza z alkoholem. Ponownie, to bardziej prawdopodobne, drażnić kleszcza, podczas gdy jest w skórze, i zwiększyć swoje szanse na zakażenie. Środek ten jest przeznaczony wyłącznie do zabicia kleszcza raz to z Twojej skóry, nie usunąć kleszcza ze skóry.

Wazelina

Wazelina do "udusić" kleszcz, który zmusza go z Twojej skóry, to kolejny środek domu często zalecane. Jednak Centrum Kontroli Chorób ostrzega, że ​​nie jest to skuteczny sposób, aby bezpiecznie i dokładnie usunąć kleszcza ze skóry. Jest bardziej prawdopodobne, drażnić kleszcza, zmuszając ją dalej pod skórą, a to sprawia, że ​​usuwanie trudne, ponieważ zarówno kleszczy, a skóra będzie śliska z galaretką, więc dobra przyczepność pęsetą będzie trudne.

Nail Polski

Paznokci Polski uważa się zabić kleszczy, a więc eliminuje ryzyko zakażenia, ale nie jest to prawdą. Paznokci Polski będzie go zabić, ale także podrażniają ją i prawdopodobną przyczyną jej regurgitate jego zawartość żołądka w organizmie, zanim umrze. To zwiększa szansę na zakażenie.

Palenie

Inne niż sparzyć, irytujące kleszcza i powodując jej wcisnąć więcej bakterii na skórze, pieczenie lub za pomocą głowicy mecz ma niewiele do usunięcia kleszcza. Będzie nadal ssania krwi podczas pompowania patogenów do organizmu, a to utrudnia usunięcie kleszcza. Musisz usunąć wszystkie części z pod skórę, aby uniknąć choroby i infekcje, a ta metoda nie będzie robić.