adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za Usunięcie Kamienie żółciowe

Strona główna zadośćuczynienie za Usunięcie Kamienie żółciowe


Strona główna zadośćuczynienie za usunięcie kamieni żółciowych, które mogą obejść konieczność operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego, obejmują wykorzystanie ziół, środki czyszczące jelita i wspólnych przedmiotów gospodarstwa domowego. Chociaż wiele środków domu do usuwania kamieni żółciowych może być niezależnie sukces, wiele osób decyduje się zawierać dwa lub nawet trzy sposoby, aby zapewnić, że ich pęcherzyków znajdujących się i pozostanie kamień żółciowy darmo.

Gold Coin trawiasta

Korzystanie Gold Coin trawa, zioło, jest tradycyjna metoda usuwania kamieni żółciowych chiński. Chociaż to jest w innych postaciach, przejmują złota monety trawy w postaci nalewki, ponieważ stwierdzono, że są najbardziej skuteczne w usuwaniu kamieni żółciowych. Weź 1 łyżkę nalewki codziennie przez usta aż do zakończenia butelki, do około dwóch do trzech tygodni. Środek ten zmiękcza i kruszy kamienie w czasie i kamienie żółciowe powoli być wydalony z organizmu.

Oczyszczanie jelit

Zakup bentonit i sproszkowane łuski psyllium. Moczyć nie więcej niż 1 łyżkę glinki w 1 szklance wody filtrowanej przez 12 godzin. Po zmieszaniu 1 łyżka psyllium plewy do mikstury, pić i natychmiast zjeść mieszankę. Pić 1 szklankę ciepłej wody przed pójściem do łóżka. Kiedy budzisz się, wypić 2 szklanki ciepłej wody i przestrzeni z sześciu więcej filiżanek ciepłej wody przez cały dzień. Powtórz ten proces dla jednego więcej niż dwa tygodnie, aż wszystkie przeszkody jelitowe zostały usunięte i stolcu wraca do normy.

Pęcherzyka żółciowego Flush

Pęcherzyka żółciowego równo środek domu zajmie Ci kilka dni, aby zakończyć. W pierwszym dniu, jeść tylko nieprzetworzonych, bez tłustych, takich jak warzywa i owoce. Przestań jeść co najmniej jedną godzinę przed snem i wypić mieszaninę ćwierć filiżanki świeżo wyciskany sok z cytryny i ćwierć filiżanki oliwy z oliwek extra virgin tłoczona na zimno. Powtórz ten proces w 15-minutowych odstępach, dopóki nie wypił łącznie 1 szklanka oliwy z oliwek i 1 szklanka soku z cytryny. Położyć się i spać na prawym boku. Kiedy budzisz się rano, wymieszać 2 łyżeczki soli jodowanej nie-morskiego na 4 filiżanki ciepłej wody i pić się mieszaniny. Pić bulion i lekko gotowane warzywa jeść przez cały dzień. Te kamienie żółciowe opuści swoje ciało na drugi dzień.