adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za Usunięcie brodawki

Brodawki pochodzą z ludzkiego wirusa brodawczaka (HPV) i są rzeczywiście łagodne nowotwory skóry, które pojawiają się w dowolnym miejscu na ciele. Większość brodawek znika w około dwóch lat na własną rękę, więc najlepiej zostawić je w spokoju i niech charakter uruchomić jej przebieg. Ale dlatego, że jesteśmy wszystkie trochę próżny, w zależności od lokalizacji brodawek, chcemy go już nie ma. Przed uruchomieniem się do lekarza, aby wyłączyć lub zamrożone brodawek zakupu over-the-counter lekarstwo, za trudny następujące domu środków do usuwania brodawek.

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy jest doskonałą środka domu do usuwania brodawek. Korzystanie wacik lub wacika, stosować ocet jabłkowy cydr do brodawki i przykryć mocnym bandażem. Czy to co 12 godzin aż brodawka zniknie.

Soda oczyszczona

To zastosowanie usuwaniu brodawki może zależeć od położenia brodawki. Rozpuścić czubate łyżeczki sody oczyszczonej w wodzie. Następnie umyć brodawkę w roztworze i pozostawić do wyschnięcia z sody oczyszczonej jeszcze na nim. Powtórz tę czynność, aż brodawka zniknie.

Proszek do pieczenia

W nocy, proszek do pieczenia wymieszać z oleju rycynowego na pastę. Zastosuj pastę do brodawki i przykryć bandażem. Usuń bandaż rano i powtórz to co noc, aż brodawka zniknie.

To zatuszować

Brodawki, takie jak powietrze, tak dobry sposób, aby się ich pozbyć, to na pokrycie ich. Można to zrobić za pomocą wodoodpornej taśmy medycznej, wysokiej klasy Plaster lub nawet taśmę. Najważniejsze jest, aby zostawić brodawkę opakowane przez tydzień.

Owoce i warzywa

Moczyć brodawkę w soku ananasowego. Zetrzeć marchew na drobne kawałki, dodać oliwę z oliwek, aby ciasto i zastosować tę pastę do brodawki dwa razy dziennie przez trzy tygodnie. Rub zgnieciony czosnek lub cebulę na brodawki dwa razy dziennie, aż brodawka zniknie. Wycisnąć sok z cytryny na brodawki i przykryć go świeżą cebulką 30 minut dziennie przez dwa tygodnie. Pocierać brodawkę z surowego ziemniaka. Owiń brodawkę z wnętrzem skórki banana i przykryć bandażem.

Jedz w prawo

Aby uniknąć brodawki na pierwszym miejscu, lub w celu ich pozbyć, jeść żywności, które wzmacniają układ odpornościowy. Są to czerwone mięso, owoce i warzywa, takie jak brokuły, kapusta, pomarańcze, limonki i banany, i dużo, dużo czosnku.