adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za ugryzieniami

Strona główna zadośćuczynienie za ugryzieniami


Jeśli spać na łóżko-bug-zarażonego łóżku i gryzą, to na pewno nie ma wygodne spanie czasu. Ugryzień charakteryzują podrażnienie skóry, wysypka, zapalenie skóry i tkanki wzorzystych znaków w skórze. Niektórzy ludzie mogą nawet wystąpić reakcje alergiczne. Oto kilka wskazówek, jak ugryzień może być traktowane w domu, aby złagodzić ból i przyspieszyć proces gojenia.

Strona główna Leczenie początkowe

Po pierwsze, przemyć wodą z mydłem. Nie drap skóry, jak to tylko pogorszyć sytuację poprzez rozłożenie jad błąd i zwiększając swoje szanse na zakażenie. Możesz zastosować okład z lodu na powierzchni, aby złagodzić swędzenie i obrzęk.

Narkotyki i naturalnych metod leczenia Strona główna

Bedbug.org sugeruje, że na leczenie, stosuje się miejscowo kremy kortyzonu na ugryzieniami. Można także wziąć leki przeciwhistaminowe, aby zapewnić ulgę od swędzenia i innych reakcji alergicznych.

Natural Strona główna zadośćuczynienie sugeruje dokonać domowej wersji balsam galmanu poprzez roztwór sody oczyszczonej. Prostu zmieszać sodę z kilkoma kroplami wody, aby utworzyć gęstą pastę. Nałożyć mieszaninę na tym terenie, tak jak każdy inny balsam. Zostaw to na obszarze aż wyschnie.

Są także inne substancje, takie jak malwy tartych ziemniaków, korzeni i proszków maranta naturalne terapie ugryzieniami według Natural Strona główna zadośćuczynienie. Zapewniają ulgę bólu i świądu zakażonych obszarach skóry. Podobne do metod leczenia ospy wietrznej i innych form wysypki, płatki owsiane lub ryż wykonana teren do past to skuteczne leczenie świądu skóry. Mają efekt chłodzenia, który zapewnia natychmiastową ulgę i komfort

Błoto i ziołowe Okłady

Naturalne środki zaradcze Home proponuje również kilka innych zabiegów, które wymagają żucia świeżych ziół i stosowania mieszaniny do dotkniętych obszarów skóry. Zioło to wspólne wybory chickweed, żywokost, dziki geranium, żółty dok i dzikie malwy.

Natural Strona główna zadośćuczynienie sugeruje również, że jednym z odwiecznych okłady stosowane na białym pudrem gliny zmieszanej z ziołowym tea.The wielką rzeczą białej gliny jest to, że ma niemal nieskończoną trwałość ponieważ rzadko zawiera żadnych grzybów. To może być stosowana wraz z wyżej wymienionych substancji skrobiowych od Mallow korzenia i tartych ziemniaków.

Banany są również naturalne świerzb-przeciwbólowe. Banany zawierają pewną substancję czynną o nazwie alantoina, która jest typem fitochemiczne przeciwzapalnym. To nie tylko skutecznie zwalcza bakterie, ale także przyspiesza gojenie ran i zakażeń, a także powoduje regenerację nowych komórek skóry.