adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za szybka utrata masy ciała

Szybka utrata masy ciała jest czymś dużo mężczyzn i kobiet chce, ale jest trudniejsze do osiągnięcia niż wielu myśli. Ponadto, w celu odchudzania skuteczny, długotrwały i zdrowe, niektóre aspekty procesu odchudzania muszą być brane pod uwagę. Wiele strategii środków domu szybką utratą masy ciała są proste i łatwe do wykonania, podczas gdy inni zająć trochę więcej czasu i wysiłku, ale oferują ogromne korzyści w stosunkowo krótkim okresie czasu.

Płyny

Po prostu zastąpić napoje gazowane wodą jest jednym z najlepszych sposobów, aby zobaczyć szybki spadek wagi. Nawet jeśli nie mają diety napoje gazowane lub kilka kalorii, robią powoduje zatrzymywanie wody, co może zwiększyć masę ciała o kilka kilogramów w każdym tygodniu. Jednocześnie zmniejszając ilość sody (lub alkoholu) można pić, zwiększyć spożycie wody. Postaraj się wypić przynajmniej 68 uncji wody dziennie. Dla tych z Was, którzy mogą zwiększyć, że na litr wody dziennie, zobaczysz duży spadek wagi w ciągu około tygodnia. Tak, musisz zatrzymać się w łazience, aż organizm przyzwyczaja się do niego, ale po kilku dniach, twoje ciało będzie przyswoić, że woda i twoje wycieczki do łazienki będzie się zmniejszać, podobnie jak twoja waga. Wypicie szklanki wody przed posiłkiem będzie również zmniejszyć spożycie żywności, jak woda daje wrażenie sytości szybciej.

Sprawdź Lustro

Patrząc w lustro, gdy jesteś nagi jest wielki impuls psychicznego dla osób szukających schudnąć szybko. Wykonywania pomiarów i ważenia na skalę pomóc również, ale nie ma to jak patrzy z powrotem do refleksji, która daje nam, że dodatkowy impuls psychiczny cofać kalorii i powiedzieć "nie" tym kawałkiem ciasta, te ciasteczka lub Super-Gulp Rosy góra w środku dnia. Spójrz w lustro każdego dnia, aby przypomnieć sobie, że twoje ofiary będą coś znaczyć, kiedy zaczniesz zauważać różnicę w swoim stanie w stosunkowo krótkim okresie czasu.

Ćwiczenie

Podczas oglądania telewizji, czytania lub nawet siedząc przy komputerze, spróbuj przenieść. Ćwiczenia podczas reklam, lub zrobić kilka ćwiczeń izometrycznych, gdy gotujesz obiad. Zaciskać policzki razem (nie, nie te w twojej twarzy) na 10 sekund w czasie, gdy jesteś mieszać-smażenia. Ssać żołądek cały dzień podczas pracy przy biurku lub jazdy dzieci do szkoły lub odkurzanie. Potrzeba świadomego wysiłku, aby to zrobić, ale im więcej robisz, tym mniejsze talii dostanie. Czy pompek przed drzwiami każdym razem iść do łazienki. Jeszcze lepiej, zrobić 10 przysiadów w łazience za każdym razem zrobić wycieczkę do toalety. Włączyć niektóre ćwiczenia do codziennych obowiązków i zauważysz, Twoja waga spada i tonowania mięśni w krótkim czasie.