adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za Relief w Babies gazu

Strona główna zadośćuczynienie za Relief w Babies gazu


Dzieci cierpią z powodu gazu, tak jak wszyscy inni. Niestety nie mogą wyrazić, jaki rodzaj bólu nie występują; wszystko mogą zrobić, to płakać. Dzieci często cierpią ból gazowej między 6 a 8 tygodniem życia, i to na ogół ustępuje około 3 do 4 miesięcy życia, zgodnie z Pollywog Baby. Strona główna zadośćuczynienie za gaz dla niemowląt może być tak proste, jak odbijanie w odpowiednim czasie, lub tak złożone, jak podawanie im prawo żywności.

Zmiana diety

Pokarmy mogą powodować gazu, dla dorosłych i dzieci. Jeśli dziecko jest jeszcze na wzorze, spróbuj zmienić formułę na kilka tygodni. Eksperyment ten musi być wykonane przy użyciu różnych wzorów dopóki znajduje się wzór, który nie powoduje bólu gazu dziecko. Śledzić, co jedzą, i które mają złe reakcje. Kiedy niemowlęta nie przesiedli się do żywności dla niemowląt, rzeczy takie jak cebula, czosnek, kapusta w ich żywności może powodować gaz.

Wolniej Karmienie

Wolniej karmienia może pomóc zachować nadmiar powietrza z do brzucha dziecka. Amerykańska sugeruje, że karmienie piersią niemowląt matek, których dzieci cierpią z powodu zbyt dużej ilości gazu, trochę czasu, aby ich zraszanie mleka spowolnić podczas karmienia, dając dziecku przerwę. Podczas karmienia z butelki upewnić sutek pozostaje pełna mleka, które pomogą dziecku dostać mniej powietrza; i upewnij się, że piją ją powoli. Nie czekaj, aż dziecko jest naprawdę głodny, co czyni je jeść / pić szybciej i wziąć więcej powietrza.

Odbijanie

Nie należy przerywać w środku posiłki bekać na baby.Wait aż karmienie odbywa. Zatrzymanie pogorszy tylko dziecko i może powodować nadmierne połykanie powietrza. Kiedy odbijanie nie działa, włącz dziecko na plecach i delikatnie pocierać ich brzuch ruchem okrężnym. Sugeruje, że amerykański Dziecko robi ten masaż brzucha w ruchu wskazówek zegara pomoże dziecko rozwiać uwięziony gaz.

Rozgrzewka brzucha

Dając dziecku ciepłą kąpiel może pomóc pozbyć się nadmiaru gazu. Czyni to poprzez pomaganie im odpocząć. Pieluszki dziecka w ciepłe koce mogą mieć ten sam skutek. Jest delikatny sposób, aby pomóc niemowlętom budowy gazu w górę.

Ziołowy środek domu

Dać dziecku tonik anyżku wody, która jest naturalnym lek gaz według strony internetowej Karmienie piersią problemy. Zagotować 1/2 łyżeczki. z nasion anyżu w 500 ml wody przez pięć minut, a następnie ostudzić. Strona internetowa to sugeruje, że dziecko mieć od 2 do 3 kropli, jeśli są pod sześć miesięcy i pół zakraplacza na okres do jednego roku życia. Mieszanina ta może być podana do dziecka co trzy godziny i mogą być zapisywane w lodówce do 3 dni.