adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za Podrażnienie pochwy

Podrażnienie lub zapalenie pochwy jest często spowodowane ekspozycją na środki chemiczne, w szczególności substancje zapachowe, które są stosowane w produktach, takich jak mydła, plemnikobójczych, środki poślizgowe lub sprejów higienicznych. Produkty te mają potencjał do wytworzenia reakcji czułości lub nawet alergię. Reakcja ta może przedstawiać się jako zaczerwienienie, pieczenie i swędzenie ból, który może być irytujące i kłopotliwe. Oprócz nad ulgą przeciw takich jak kremy i żele, są pewne środki do domu, które są łatwe do wykonania i używać w celu łagodzenia podrażnień pochwy.

Efekty

Niektóre rzeczy na nie i rozważyć usunięcie ze swojego życia, aby zmniejszyć podrażnienie pochwy są: Proszki do prania używasz do mycia bielizny lub rajstop, które zawierają barwniki, zapach, lub resztki detergentu, która pozostała na ręczniki lub myjki, pozostałość do zmiękczania tkanin, płyny do kąpieli , szampon lub prezerwatywy --- szczególnie te, które są pachnące lub aromatycznego. Inne produkty, które mogą powodować podrażnienia obejmują produkty usuwania włosów i zapachy. Innym sprawcą może być stosowanie tamponów, które ostatecznie mogą być bardziej irytujące, że podpaski higieniczne. Złożoność problemu jest to, że wiele z tych produktów sanitarnych dodałem zapach, co może prowadzić do podrażnień.

Eliminując drażniące

Niektóre naturalne rzeczy można zrobić w całym domu i w codziennym życiu są proste. Używaj tylko biały, unscented papier toaletowy. Szukać ochrony sanitarnej, która jest wszystkim bawełna, i to jest surowa. Używać bezzapachowego mydła i unikać mydeł komercyjnych. Noś bawełnianą bieliznę, najlepiej biały, zwłaszcza gdy podrażnienie jest pochodni się.

Umyj powierzchnię pochwy codziennie i dokładnie wysuszyć. Unikaj pachnące kobiece spraye, i nie rozpylać bieliźnie lub majtek wkładki z perfum.

Zmienić z mokrych strojach kąpielowych i odzieży treningu spocony jak najszybciej.

Opcje naturalne

Oprócz zmiany stylu życia i niektórych produktów używanych, można również rozważyć próbuje pewne naturalne opcji do czynienia z podrażnieniem pochwy. Jest to łatwe do wykonania kojąca mieszanka naturalnej gliny powderto złagodzić niektóre swędzenie i podrażnienia tkanki pochwy zewnętrznego.

Aby proszek, połączyć jedną filiżankę cienkiej białej gliny z jednym pół szklanki skrobi kukurydzianej. Mix w dwóch łyżkach orzech czarny proszek, dwie łyżki mirry i jedną łyżkę Goldenseal proszku. Przesiać wszystkie składniki razem i umieścić w szklanym słoju. W użyciu, po prostu wyrwać niewielką ilość w dłoni, i stosować zewnętrznie do pochwy za pomocą pędzelka i odkurzanie.

Calendula

Kwiaty nagietka są niezwykle kojąco na podrażnienia skóry. Można tworzyć własne przygotowanie przez połączenie jednej części suszonych kwiatów nagietka z jednej strony dziurawca, kwiat, liście i jeden część żywokost. Zanurzyć mieszaniny w wysokiej jakości oleju roślinnym, takim jak oliwa z oliwek lub orzechów włoskich, i umieścić w podwójnej kotła przez okres od 30 do 60 minut. Przez utrzymywanie małej ilości ciepła i gotować dłużej, mieszanina staje się lepsza. Teraz, przecedzić olej i dodać jedną czwartą szklanki wosku pszczelego do mieszaniny kwiatów i podgrzewać, aż topi się ponownie razem. Po ochłodzeniu mieszaninę wlać do naczynia szklanego i stosować obficie tkanki pochwy w miarę potrzeby. Przechowywania tego w chłodnym, suchym miejscu przez okres do jednego roku.

Jogurt i czosnek

Jednym z ciekawszych sposobów leczenia podrażnienie pochwy jest traktować go z jogurtem lub czosnku. Można zastosować jogurt do obszaru pochwy poprzez powlekanie tampon w jogurcie i wkładając ją do pochwy. Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie pustą strzykawkę bez igły, wypełnić go z jogurtem, umieścić go wewnątrz otworu pochwy, i wstrzyknąć go do środka.
Nosić podpaski złapać nadmiar jogurtu, który będzie wyciekać.

Innym ciekawym sposobem, aby uzyskać zwolnienie z podrażnieniem pochwy ma podjąć ząbek czosnku i zawinąć go w gazę, związać go z krótkim unwaxed nici dentystycznej, a następnie włóż ją do pochwy.

Dieta

Poprzez wyeliminowanie wyrafinowane potrawy, bardzo bogate w skrobię, cukier i kofeinę z diety, wraz z rzucenia palenia i picia alkoholu, można umożliwić organizmowi łatwiej pozbyć się toksycznych substancji. To z kolei łagodzić niektóre z objawów podrażnienia i zakażenia pochwy.

Warto również włączyć do swojej diety sok z żurawiny, niesłodzony jogurt, ocet i czosnek, które są wszystkie produkty przemyślane, aby pomóc organizmowi w radzeniu sobie z zakażeniami drożdży i podrażnienie pochwy.