adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za Pinkeye u niemowląt

Strona główna zadośćuczynienie za Pinkeye u niemowląt


Wiesz, twoje dziecko ma różowe oczy, gdy oko stało się czerwone i wydziela żółty lub zielonkawy absolutorium. Twoje dziecko może również być rozdrażniony, jak infekcja może być przyczyną bólu oczu i swędzenie. Jest kilka rzeczy, które warto spróbować, aby dziecko się bardziej komfortowo, a ona leczy. Skonsultuj się z pediatrą przed próbą którykolwiek z tych środków.

Herbata

Zalać wrzątkiem na torebkę, żeby go zwilżyć, a następnie odłóż go na czystej płycie. Pozwalają siedzieć aż fajne. Umieścić torebkę na chłodny powieki dziecka. Stosuje się co godzinę.

Miód

Napełnij szklankę ciepłej wody. Dodaj kroplę miodu i dobrze wymieszać. Użyj sterylizowanego kroplomierz zastosować tę mieszaninę do dziecka oka. Dzieci w wieku poniżej jednego nie powinny spożywać miodu, więc stosować z rozwagą. Stosuje się cztery razy dziennie.

Salt Water

Dodać 5 łyżek soli na 2 szklanki wrzącej wody. Pozostawić mieszaninę do ochłodzenia, aż będzie cieplejsza. Zanurz czystą bawełnianą piłkę w nim, i to zwilżonej bawełny na powiece dziecka. Stosuje się co dwie godziny.

Rumianek

Umieść 2 krople olejku z rumianku do szklanki wrzącej wody i dobrze wymieszać. Pozostawić do ostygnięcia, aż ciepło. Zanurz wacik do mieszaniny, i umieścić na powieki dziecka. Stosuje się co dwie godziny.

Kwiaty jaśminu

Moczyć kwiaty jaśminu w destylowanej wodzie przez noc. Użyj sterylizowanego zakraplacza do oczu do stosowania kropli do chorego oka. Użyj co dwie godziny.

Mleko z piersi

Matki karmiące piersią mogą wyrazić mleko do sterylnej kubka. Użyj sterylizowanego zakraplacza do oczu stosować 2 krople mleka matki do chorego oka. Stosuje się trzy razy dziennie. Mleko matki ma właściwości antybakteryjne, które mogą uzdrowić różowe oczy.