adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za ortopedycznych brodawki

Brodawki podeszwowe są spowodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego HPV lub, i występują na podeszwach stóp i palcach. Brodawki podeszwowe mogą być grubsze i bardziej szorstka teksturę niż zwykłe brodawki, ze względu na pokryte odciskami obszarach stóp na jaki zwykle występuje. Brodawki podeszwowe są zaraźliwe i może się rozmnażać na nogi lub rozprzestrzenił się na rękach lub innych częściach ciała. Istnieje kilka domu środków, za pomocą których można pozbyć się brodawki podeszwowe, zanim się o pomoc do lekarza, aby je usunąć.

Duct Tape

Brodawki podeszwowe może być łatwo i niedrogo usunięto taśmą. Oczyścić teren cierpiącego dokładnie mydłem antybakteryjnym i wysuszyć dokładnie. Wyciąć kawałek taśmy klejącej, która obejmuje obszar cierpiącego i zachodzi co najmniej jeden centymetr z każdej strony. Umieść kawałek taśmy izolacyjnej bezpośrednio na brodawki. Zostaw taśmę na okres jednego tygodnia, a następnie usuń taśmę. Brodawki należy odkleić z taśmą. Jeśli nie, to kolejny kawałek taśmy w tym samym miejscu i pozostawić na jeden tydzień i odkleić ponownie.

Ocet jabłkowy

Wymieszać jedną część octu jabłkowego i jedną część wody w dużym naczyniu z tworzywa sztucznego. Szczelnie i pozostawić potrawę w łazience. Przed prysznic, otworzyć naczynie i umieścić go na swojej maty do kąpieli. Kiedy wyjść z prysznicem, zanurzyć stopy w ocet jabłkowy cydr i moczyć przez około jedną minutę. Osusz nogę, ale nie spłukać. Powtarzaj codziennie, jak wydostać się z prysznicem. Ostatecznie, brodawek zmniejszy wielkości, a następnie całkowicie znika.

Poczekaj It Out

Średni cykl życia wart jest od jednego do dwóch lat, więc jeśli masz już swój brodawkę na blisko rok, to może nie być warte czasu i pieniędzy, aby go usunąć, zwłaszcza przez lekarza. Brodawki zazwyczaj nie są swędzące lub bolesne, i nie tworzyć żadnych dodatkowych problemów zdrowotnych, więc nie ma nic złego w oczekiwaniu na swojego brodawki zniknie na własną rękę.