adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za naturalne Leczenie torbiele

Strona główna zadośćuczynienie za naturalne Leczenie torbiele


Torbiele naskórkowe, zgodnie z Mayo Clinic, są małe guzki, które pojawiają się na stałe najczęściej na twarzy, szyi i tułowia. Chociaż zazwyczaj nieszkodliwe i bezbolesne, mogą stać się stan zapalny.

Wiele kobiet w latach 30. i 40. rozwijać łagodne torbiele piersi, kostek wypełnione płynem, które znikają z własnej poniższej menopauzy. Wiele kobiet również rozwijać nieszkodliwe funkcjonalne torbiele jajników. (Odniesienia 1 i 2, oraz zasobów 1) Kilka naturalnych środków może złagodzić dyskomfort tego rodzaju torbieli.

Torbiele naskórkowe

Dr Jack Lesher, MD, z Medical College of Georgia, przypomina, że ​​najlepszym podejściem do dbania o naskórkowych torbieli jest pozostawienie ich w spokoju. Te torbiele, jednak nie stają się niekiedy stan zapalny. Ochrona Ciebie przed wstrząsami gazą może temu zapobiec.

Zapewnienia pomocy dla zapalnie lub sączące torbieli z kompres. Zastosuj ciepłe mokrą ściereczkę do torbieli kilka razy każdego dnia, aby pobudzić krążenie krwi i wypłukać substancje zapalne. Gorąca woda może pęknąć torbiele. (Odniesienia 2)

Dr Joseph Kora, MD, Lexington, Kentucky., Dermatolog, ostrzega, że ​​przebicie torbiel powoduje ryzyko infekcji. Nigdy siebie traktować swoje torbieli przez ich ściśnięcie. Może to popchnąć ich płynów dalej do tkanek, generowania systemu odpornościowego uwalnianie substancji zapalnych odeprzeć wrogą inwazję.

Oczyścić przypadkowo pękła torbiel z ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym, zastosowanie nadtlenku wodoru, a bandaż go aż do lekarza. (Odniesienia 2)

Torbiele piersi

Mayo Clinic, dr Sandhya Pruthi, MD, mówi, że niektóre kobiety twierdzą, że znaleźli ulgę, zmniejszając spożycie kofeiny. Wyeliminować kawę, czekoladę, cola, napoje energetyczne z kofeiną i określić, czy strategia ta będzie pracować dla Ciebie. (Odniesienia 2)

To samo odnosi się do soli. Spożycie soli może powodować retencję płynów. Ograniczenie ilości soli w żywności może przynieść ulgę od bolesnych torbieli wypełnionych płynem. (Odniesienia 2)

Szpital królowej, z siedzibą w Wielkiej Brytanii, mówi, biorąc tyle oleju wiesiołka dostarczyć 320 mg kwasu gamma-linolenowego dziennie może zapobiec torbiele piersi z rozwijających się. Pobierz kapsułek w sklepie ze zdrową żywnością lub w aptece. Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia. (Wniosek 3)

Zapraszamy Państwa do najlepszego podtrzymujące biustonosz można znaleźć. Łagodzi nacisk na tkanki piersi może być wystarczający, aby złagodzić ból od torbieli piersi. (Odniesienia 2)

FunctionalOvarian Torbiele

Podczas funkcjonalne torbiele jajników zazwyczaj ustępują na własną rękę, zaleca domu środków do leczenia bólu w obrębie miednicy związany z nich to doprowadzenie ciepła do miednicy, aby złagodzić napięcie mięśniowe. Picie rumianku mogą zrelaksować się tych mięśni.

Dwa bardziej proste środki zaradcze, zgodnie z Blue Shield of California, są na mocz, jak tylko chcesz, i jeść wystarczająco dużo błonnika, aby zapobiec zaparciom. Najważniejsze jest, aby unikać wszystkiego, co zwiększa ciśnienie w obrębie miednicy. (Źródło 1)

Zobacz ginekolog każdej chwili masz niezwykły ból w obrębie miednicy. Nie zakładaj, problem jest funkcjonalne torbiele jajników.