adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za Healing rak wrzody

Strona główna zadośćuczynienie za Healing rak wrzody


Przykry, bolesny i po prostu wręcz nieszczęśliwy, owrzodzenia (lub owrzodzenia jamy ustnej) zaczynają jako małe, białe lub szare plamy graniczy wściekły czerwony. Nie należy mylić ich z opryszczka: Oni nie są zaraźliwe, a występują tylko wewnątrz jamy ustnej, nie w usta lub zewnętrznych krawędziach. Choć dokładne przyczyny są nieokreślone i nawroty są częste, istnieje wiele można zrobić, aby złagodzić swoje dolegliwości podczas epidemii rak-ból.

Czym są

Wrażliwe, bolesne owrzodzenia są małymi wrzody, które występują na wszystkich tkanek miękkich wewnątrz jamy ustnej, najczęściej na języku. Atakują ludzi w każdym wieku i etapów życia. Gdy pękną, formularze białe lub żółte powłoki ponad nimi i zmieni kolor na czerwony. Oni często towarzyszy gorączka i uczucie ogólnego zgniłego całym. Niektórzy ludzie doświadczają obrzęk węzłów chłonnych.

Owrzodzenia zwykle leczyć na własną rękę, w jednym lub dwóch tygodniach. Jednak przyszłe ogniska są przewidywalne. Chociaż antybiotyki są nieskuteczne wobec samego ból wybuchu, są często przepisywany zwalczanie zakażeń wtórnych. Ale dla większości ludzi, prowadzących do lekarza za każdym razem, jest całkiem bez sensu, chyba, że ​​lubisz przyczyniając się do osobistego bogactwa twojego lekarza.

Strona główna zadośćuczynienie

Korzystanie z delikatnych płynów do płukania ust kilka razy dziennie może dać poszkodowanemu rak-ból znaczną dozę ulgi. Płukanie z aloesu jest nie tylko kojące, ale oferuje kilka antyseptyczne właściwości, jak również. Tworzenie kojący antyseptyczne do płukania z 4 części wody i 1 część wody utlenionej. Ciepłe szklanka wody, do którego 1 łyżeczka. każdy z soli i sody oczyszczonej są dodawane jest doskonała do płukania dla owrzodzenia. Płukanie z whisky nie tylko tłumi lub numbs ból, ale oferuje właściwości antyseptyczne, jak również.

Dodać gęstą papkę z sody oczyszczonej lub proszku ałunu i wody, i zastosować go do ból przed snem. Te pasty może żądło na chwilę, ale szybko przynieść ulgę, i uważa się, że zmniejsza nasilenie i czas trwania epidemii rak-ból.

Zastosuj kawałek surowej cebuli do Afta i przytrzymaj go tam przez pięć minut. Usuń cebulę z ust i dobrze spłukać z sokiem śliwkowym. Niektórzy uważają, że po prostu wymaz sok śliwkowy na ból działa dobrze. Spróbuj także torebkę moczenia w gorącej wodzie, aby go dokładnie zmoczyć. Delikatnie naciśnij torbę do rana przez pięć minut. Obecny tanina w herbacie łagodzi ból i wspomaga gojenie.

Zimnica trochę miodu bezpośrednio na Afta w razie potrzeby. To kojące, łagodzi ból i wspomaga gojenie. Miejscowe aplikacje lodu, olejek z drzewa herbacianego i pieprzu cayenne tymczasowo znieczulać nerwy w okolicy i przynoszą natychmiastową ulgę. Over-the-counter miejscowe antyseptyki, które są bezpieczne do stosowania doustnego, łagodzenia bólu i zwalczania infekcji.

Trzymaj się z dala od gorących, pikantnych i kwaśnych pokarmów i napojów, które podrażnić Afta. Staraj się nie gryzie swoje usta, język lub policzki, które mogą uszkodzić tkanek miękkich swojej wyściółki jamy ustnej i zaprosić inwazji owrzodzenia.