adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za H. pylori

H. pylori - skrót helicobacter pylori - to bakterie odpowiedzialne za większość wrzodów trawiennych. Objawy choroby wrzodowej zawierać gryzienia lub pieczenie w żołądku, nudności i wzdęcia. Chociaż wiele owrzodzenia goją się same, mogą czasem perforację i spowodować krwawienie wewnętrzne. Jeśli uważasz, że masz wrzody, należy skontaktować się z lekarzem. Standardowe leczenie H. pylori jest antybiotyki i leki w celu zmniejszenia wydzielania kwasu w żołądku, ale ludzie często korzystają z domu środków na dodatkowe ulgi.

Teorie i zadośćuczynienie

Od H. pylori wydaje się rozwijać w silnych kwasów żołądkowych, niektóre środki do domu skupić się na podniesienie zasadowości w żołądku. Spróbuj wodorowęglan sodu (sody oczyszczonej, 1/2 łyżeczki. Rozpuszczoną w 1 szklance wody) lub jakichkolwiek leków zobojętniających handlową zawierającą bizmut. Inne środki do domu są przeznaczone do podniesienia kwasowości do punktu, w którym H. pylori nie może przetrwać. Aby wypróbować tę teorię, pić sok z cytryny w ciepłej wodzie rano i 2 łyżki. z octu jabłkowego przed snem. Trzecie podejście polega na jedzenie żywności o właściwościach przeciwbakteryjnych, takich jak winogrona, maliny, truskawki i borówki. Według ostatnich badań, to jest kwas elagowy w tych owoców, które hamuje wzrost H. pylori. Inne antybakteryjne żywność można spróbować są banany i czosnek. Jeszcze inne środki koncentrują się na naturalnych przeciwutleniaczy, takich jak witamina C, podjęte w duże dawki o 5 g dziennie. Możesz także spróbować trawienne używek takich jak soku ananasowego i soku z imbiru i przypraw, które stymulują krążenie krwi w żołądku, zwłaszcza pieprzu cayenne. Olej kokosowy stała się bardziej popularna jako środek niedawno. Zgodnie z biochemik Jon J. Kabary dr kwas laurynowy w oleju kokosowego skuteczny inhibitor H. pylori. Wreszcie, można spróbować herbaty parzonej z lukrecji lub wiązu; mają właściwości, które chronią tkanki musocal.

Środki ostrożności

Przed użyciem jakiegokolwiek środka domu, oceniać je, aby upewnić się jego składniki nie pogorszy innych schorzeń. Na przykład, soda do pieczenia zawiera duże ilości sodu - przeciwwskazane w leczeniu nadciśnienia tętniczego - olej kokosowy jest wysoka wielonienasyconych tłuszczów i duże dawki witaminy C, mogą przyczyniać się do tworzenia się kamieni nerkowych. Jeśli ból, wzdęcia i nudności z wrzodu trawiennego pogarsza, przerywać lekarstwo i skonsultować się z lekarzem.

Zapobieganie

Niektóre substancje są znane pogorszyć warunki żołądka; są to palenie, kofeiny i alkoholu. Ich unikać. Over-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak aspiryna i ibuprofen nie tylko zaostrzyć wrzody trawienne, mogą one spowodować ich. Weź paracetamol zamiast; nie uszkodzić błony śluzowej żołądka jest. Nawet jeśli jest to zakażenie H. pylori, która powoduje najwięcej wrzody, niepokój i stres wciąż może przyczynić. Spróbuj relievers skrajnych naturalnych ćwiczeń, takich jak biofeedback i medytacji. Angażując się w małym eksperymentowania z typowych potraw i produktów, które są prawdopodobnie już w domu, może być w stanie pozbyć się lub zmniejszyć zarazków czyhających H. pylori w przewodzie pokarmowym.