adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za glisty

Miliard ludzi na świecie cierpi z powodu glisty --- pasożytów, które mają miejsce zamieszkania w jelitach. Istoty te mogą dorastać do 15 cm długości i może położyć 200 tysięcy jaj dziennie. Te glisty stworzyć spustoszenie w systemie jedno, w tym utrata apetytu, ropnie w wątrobie, blokad robaczkowego, jelit, bóle brzucha, górnej wysypka, ból oka, i astmy. Przed skorzystaniem z leczenia, spróbuj jednej z kilku dostępnych środków domu wybić te pasożyty.

Dieta

Podczas obróbki przylegają do pewnego diety. Przez pierwsze cztery lub pięć dni, jeść tylko świeże owoce. Po tym, jeść lekkie, dobrze zbilansowane posiłki zawierające dużą ilość warzyw, owoców, pieczywa pełnoziarnistego i mleka.

Nie jeść wysoko w oleju, śmietany lub masła, i wyeliminować wszelkie produkty o wysokiej zawartości tłuszczu. Powtórz wszystko dietę, aby zapobiec ponownemu wystąpieniu owoców; jeśli robaki powtarzać, jeść surowe warzywa i pić dużo soku owocowego.

Nasiona dyni i Granat

Pić mieszankę 1 łyżka. od karnacji i zmiażdżonych nasion dyni 250 ml wrzącej wody. Przedtem opróżnić jelita przez picie soku śliwek. Dzień po czystce, pić trzy lub cztery szklanki tego soku z pestek dyni.

Pij herbatę wykonane z kory granatu otruć i zabić glisty. Spożywać herbatę w ilości 90 do 180 ml, trzy razy dla dorosłych i od 30 do 60 ml dla dzieci, z jednej godziny między każdym spożyciu. Następnie oczyścić jelita z soku z suszonych śliwek

Kokos i czosnek

Osób skorzystało kokosowe na więcej lat, niż możemy liczyć zwalczyć robaki jelitowe. Na śniadanie, pić 1 łyżkę. z świeżo zmielony kokos. Trzy godziny później, wypić 30 do 60 ml oleju rycynowego i 250 do 37 5 ml letniego mleka. Powtarzaj, dopóki nie wypłukać wszystkie robaki.

Czosnek, starożytny środek nadal stosowany do wielu problemów zdrowotnych, może również pomóc pozbyć roundworms.Crush ząbki czosnku i nosić je w buty lub skarpetki więc może przeniknąć przez skórę, lub po prostu jeść czosnek. Oba sposoby pozwalają czosnek do krwi, a następnie jelit, zabijają robaki.