adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie za Gaz jelitowy

Gaz jelitowy może być bolesne i krępujące. To może powodować wzdęcia, wzdęcia i dyskomfort w jamie brzusznej. Na szczęście kilka prostych środków może pomóc złagodzić ten skurczowy dolegliwości i pozwala dostać się na dzień.

Przyczyny

Najczęściej gazu jelit jest spowodowane przez niektórych pokarmów, takich jak zielenie, takie jak brokuły czy kapusta, ogólnie produktów bogatych w błonnik, nabiał i tłustych pokarmów. Każdy człowiek jest inny, choć, więc co żywności spowodować gaz nie może na inny. Może to być również spowodowane kiedy połknąć zbyt dużo powietrza przez jedzenie lub picie zbyt szybko. Dla kobiet, gaz jelitowy i wzdęcia są często skutki uboczne PMS i miesiączki. W niektórych przypadkach, gaz jelitowy jest znakiem większego problemu, takie jak zespół jelita drażliwego.

Spróbuj Leki

Niektóre leki są przeznaczone do leczenia lub zapobiegania gazu jelit. Niektórzy, jak Beano, mogą być podjęte przed jedzeniem. Mylanta lub Gaz-X może pomóc złagodzić ból i wzdęcia i pomóc wydalić gaz łatwiejszy. Jeśli PMS jest przyczyną gazu, spróbuj Midol, które mogą pomóc złagodzić bóle innych wspólnych PMS jak ból głowy i nudności. Leki dla gazu mogą być nabywane bez recepty, ale może pomóc w dyskusji z farmaceutą, który można by pracować dla Ciebie najlepszy.

Użyj elementu grzejnego

Wspólne traktowanie gazów jelitowych i dyskomfortu dla doprowadzenia ciepła do obszaru wleczenia. Ciepło może pomóc zrelaksować napięte mięśnie napięte przez nadmiar gazu, a może też złagodzić ból związany z nim.

Włącz się

Ćwiczenia i rozciąganie może również pomóc złagodzić gazu jelit. Kiedy twoje ciało jest aktywne, wspomaga układ pokarmowy w przetwórstwie. Nie trzeba złamać intensywny pot, albo; spróbuj przejść na krótki jogging lub spacer i wyciągając swój brzuch, aby pomóc organizmowi w wypychanie nadmiaru gazu.

Leki ziołowe

Spróbuj naturalnych preparatów ziołowych dla gazów jelitowych. Ginger stwierdzono pomóc w leczeniu niestrawności i bolesne gazy. Spróbuj gorącej herbaty imbir lub żucia na imbiru. Miętowy i goryczki również okazały się naturalne środki gazu, too. Spróbuj także po prostu picia herbaty ziołowe, takie jak rumianek, które pomogą uspokoić żołądek i zrelaksować ciało i mięśnie.

Inne wskazówki i ostrzeżenia

Jeśli masz częste i bardzo bolesne gazy jelitowe, skonsultować się z lekarzem, który może dowiedzieć się, czy jest kwestia, takich jak IBS. Zapoznanie się z produktów, które powodują gazy jelitowe i albo unikają ich lub przyjmować lek prewencyjny przed oddając w nich. Jeżeli używasz elementu grzejnego, przestrzegać wszystkich instrukcji bezpieczeństwa i ubezpieczyć go wyłączyć po każdym użyciu. Spróbuj i nosić luźne ubrania, które występuje, gdy gaz w jelitach; obcisłe ubrania mogą nasilać wzdęcia i skurcze.