adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie pozbyć latające mrówki

Strona główna zadośćuczynienie pozbyć latające mrówki

Obecność latające mrówki zazwyczaj występuje na wiosnę i latem i może szybko stać się regularne występowanie w domu. Mrówki latające pomóc rozwinąć mrowisko; ich obecność zazwyczaj oznacza, że gniazdo jest w pobliżu. Chociaż istnieje wiele zabiegów chemicznych, które są skuteczne w zabijaniu latające mrówki, mogą być niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Na szczęście istnieje Strona główna zadośćuczynienie, które są naturalne i skuteczne.

Kwas borowy

Latające mrówki są zazwyczaj zahamowane na obecność kwasu borowego. Połącz 3 szklanki wody z 200 g (1 szklanka) cukru i 4 łyżeczki kwasu borowego w butelce ze sprayem. Dobrze wstrząsnąć i spray na wszelkie latające mrówki, widać, że chodzenie w swoim środowisku i wzdłuż zewnętrznej części okna i drzwi. To powinno zapobiec ich dzieje wewnątrz. Można również wymieszać 2 łyżki kwasu borowego z 237 ml (1 szklanka) syrop kukurydziany i stosuje się go przy użyciu szpachlą do obszarów na zewnątrz domu gdzie latające mrówki mogą dostać w. Unikaj używania tej substancji w obecności dzieci, jak kwas borowy może być niebezpieczne, jeśli dotknął lub połknięcia.

Ziół i innych środków spożywczych

Stosowanie ziół ziemi i innych produktów spożywczych do obszarów, w których latające mrówki spacer pomogą wyeliminować ich obecności. Posypać cynamonem, pieprz cayenne, fusy lub sok z cytryny w obszarach widziałeś latające mrówki. Mrówki zazwyczaj nie krzyż linia któregokolwiek z tych produktów. Ponadto tworzenie przynęty, że latające mrówki będzie zabrać z powrotem do swoich kolonii przez mieszanie 1 litr (1 litr) wody, 1 łyżeczka boraksu i 200 g (1 szklanka) cukru... Moczyć małe waciki lub kawałki bawełny w mieszaninie, a następnie umieścić je w pojemnikach jogurt z dziurkami w pokrywę, która pozwoli latające mrówki wejść. Latające mrówki będzie prawdopodobnie nosić kulek do ich kolonie, które pomogą wyeliminować mrówek wewnątrz.

Ocet i alkoholu

Ocet i alkohol są tanie i skuteczne sposoby, aby wyeliminować swój latający populacji mrówek. Spray ocet wokół drzwi, okien i innych bramach do domu, aby zapobiec latające mrówki w najbliższych. Można również utworzyć mrówka latający skutecznego odstraszania łącząc 40 procent każdego z wody i alkoholu, a 20 procent zmywania płyn w butelce ze sprayem. Mieszanina będzie zabijać latające mrówki, gdy stosowane bezpośrednio do nich i utworzy również efektem pozostałości, która będzie uniemożliwić przyjście wewnątrz domu, gdy stosowane poza mrówki.