adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie leczyć Fever Blister Szybki

Pęcherze gorączka, lub opryszczka, są spowodowane przez wirusa opryszczki typu I. Generalnie, kiedy wirus uaktywnia i pojawiają się pęcherze gorączka, pęcherze mają do prowadzenia kursu. To trwa od 7 do 10 dni przed zniknięciem opryszczka. Jednakże, istnieje kilka domu środków, które mogą pomóc opryszczka zniknie szybciej, zwłaszcza gdy stosowane na pierwszy znak gorączkę blistrze.

Lód

Według Health Care Clinic, trzymając kostkę lodu na opryszczki może pomóc ból pięty szybciej, a także zapobiega rozprzestrzenianiu się ból. Należy zastosować lodu w ciągu 24 godzin od pojawienia się gorączki blister, i pozostawić kostkę na ból na co najmniej godzinę. Picia chłodne płyny mogą pomóc zmniejszyć ból, ale nie musi skrócić żywotność wirusa.

Aloes

Aloes, albo z rośliny lub w żelu z aloesu, skutecznie skraca żywotność blister gorączki i / lub zapobiegając jej uprawy. Aloes jest najbardziej efektywne, jeśli stosuje się na samym początku, kiedy pojawia się pierwsza opryszczka. W rzeczywistości, na pierwszy znak mrowienie sugerujące ból może pojawić się, żel z aloesu należy stosować w celu zapobiegania tworzeniu się blister i / lub w celu przyspieszenia procesu gojenia.

Melisa

Według Health Care Guide, badania przeprowadzone w Niemczech wskazują, że melisa krem ​​może być bardzo przydatna w leczeniu opryszczka. Jeśli krem ​​nakłada się na blistrze, korzystnie tylko po pojawieniu się, może skrócić czas leczenia od 10. dnia do 5 dni. Ponadto, można zmniejszyć ryzyko nowych opryszczka tworzących stosując melisa wokół regularnie usta i wargi.