adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie, aby pomóc w leczeniu Thrush

Drożdżyca jest jedną z form kandydozy, który pojawia się w jamie ustnej i gardle. Objawy mogą obejmować ból języka, białe plamy na języku, ból gardła, suchość w ustach i popękane kąciki ust. Grzybica może być bolesne, przez co trudno jest jeść i pić; w ciężkich przypadkach może prowadzić do odwodnienia. Na szczęście istnieje kilka prostych środków domu i leczenia tej choroby.

Czosnek

Jedzenie jeden ząbek czosnku codziennie może pomóc pleśniawki, ponieważ czosnek ma allicyna jako składnik. ALLICYNA oferuje właściwości przeciwgrzybicze, antybakteryjne i środki przeciwwirusowe. Zamiast jedzenia ząbek, można wziąć dodatek w dawce 4000 do 5000 jedna kapsułka mikrogramów dziennie.

Olejek z drzewa herbacianego

Olej z drzewa herbacianego ma silne właściwości przeciwgrzybicze i może być stosowany jako płyn do płukania ust do leczenia pleśniawka jamy ustnej. Mix 10 kropli olejku z drzewa herbacianego w filiżance ciepłej wody i wypłukać usta obszaru; płukania gardła nie jest zalecane. Olejek z drzewa herbacianego jest toksyczny w przypadku połknięcia i nie należy połykać. Przed rozpoczęciem korzystania z tego środka, możesz przedyskutować swoje opcje z lekarzem.

Pau d'arco Bark

Pau d'arco kora herbata może być również stosowany do płukania jamy ustnej, jako na pleśniawki. Aby dokonać herbaty zaparzyć 2 łyżki kory pau d'arco na litr wody. Wypłukać usta trzech do sześciu razy dziennie z mieszaniną, aby uzyskać niektóre przeciwgrzybicze korzyści.

Pierwsze probiotyki

Spożywanie probiotyków każdego dnia pomaga przywrócić równowagę mikroflory w organizmie, aby zwiększyć poziom dobrych bakterii w systemie. Musisz dobre bakterie odeprzeć bakterii Candida. Niemowląt i noworodków można leczyć probiotyków 1/4 łyżeczki probiotyk lub suplement 1/4 kapsułka może być dodany do wody. Starsze dzieci i dorośli mogą czerpać probiotyki ze źródeł żywności, takich jak mleko, jogurt, cebula, miód, banany, pomidory, czosnek i pszenicy.

Witamina C

Dorośli, którzy spożywają 1000 miligramów witaminy C dziennie może zwiększyć swój układ odpornościowy i pomaga zwalczać przerost Candida. Weź codzienne uzupełnienie lub uzyskanie witaminy C z wybranych potraw. O wysokiej zawartości witaminy C zawierają jagody, brokuły, brukselka, kapusta, kantalupa, kalafior, soki cytrusowe, żurawinę, zielona papryka, zielona papryka, kiwi, mango, papaja, pomarańcze, grejpfruty, ananasy, ziemniaki, maliny, czerwone papryki, szpinak , truskawki, pomidory, pomidory, rzepa, arbuza i dyni.