adcov.com

Strona główna zadośćuczynienie, aby obniżyć Acid Reflux

Refluks, znana również jako choroba refluksowa przełyku, jest spowodowane przez nadprodukcję kwasu żołądka używa do trawienia pokarmu. Gdy nie ma zbyt dużo kwasu w żołądku, to przepełnienia lub zwrotną, do górnej żołądka i przełyku. Refluks może być bardzo bolesne, i to jest czasem mylony z zawałem serca. Większość środków domu do refluksu kwasu można znaleźć w szafce lub lodówce. Skoncentruj się na włączenie do diety pokarmy, które są lekkostrawne i nie podrażniają żołądka.

Owoce i warzywa

Bo może związek kwas cytrusowy Refluks objawy, pomarańcze i grejpfruty należy unikać, aż żołądek odzyskuje. Ale jabłka i banany są bezpieczne do jedzenia, a nawet złagodzić niektóre objawy spalania. Zielone warzywa takie jak fasolka szparagowa, brokuły i groszek obniżą kwasu żołądkowego. Marchew to również dobry wybór dla tych, którzy cierpią z powodu refluksu kwasu.

Mięso, nabiał i zboża

Tylko chude mięso jest wskazane podczas epizodu refluksu kwasu. Tłuszcze zwierzęce dłużej do strawienia i wymagają więcej kwasu żołądkowego do tego celu. Jeśli mięso pochodzi z tłuszczu, przycinanie, lub spuścić tłuszcz po ugotowaniu. Skinless chicken dobrze refluksu kwasem, tłuszcz z kurczaka często przylega do spodniej strony skóry. Ryba jest zawsze dobry wybór niskiej zawartości tłuszczu. Beztłuszczowe lub niskotłuszczowe produkty mleczne, takie jak mleko i ser są bezpieczne do jedzenia i picia. Multi-ziarna chleba, otręby, płatki owsiane i ryż są łatwo włączone do śniadania, obiadu i kolacji.

Woda i leki naturalne

Jak w większości innych dolegliwości fizycznych, pić dużo wody. Woda pomaga rozproszyć niektóre z nadmiaru kwasu żołądkowego, który marnieje w brzuchu. Ocet jabłkowy cydr i sok marynowane są dobre dla żołądka cierpi refluksu kwasu. Imbiru, kopru włoskiego i rumianku są pewne zioła używane jako naturalnych środków dla kwasu refluks. Jęczmień i pszenica trawa będzie również zmniejszyć kwasowość w żołądku, ale proszę przyznać ze służby zdrowia przed próbą naturalne zioła, aby zapobiec reakcjom alergicznym.