adcov.com

Strona główna Środki zaradcze na zapalenie pochwy

Pochwy jest pojęciem używane do opisania zapalenie pochwy. Możliwe przyczyny zapalenia pochwy należą infekcje bakterii i drożdży, pasożyta lub zanikowi. Leczenia zależy od rodzaju zapalenia pochwy i zazwyczaj wiąże się leki na receptę w postaci tabletek lub kremów. Istnieje Start środków, choć są skuteczne w leczeniu zapalenia pochwy tylko spowodowane przez drożdże.

Rodzaje zapalenia pochwy

Istnieją cztery główne przyczyny zapalenia pochwy:

Bakteryjne zapalenie pochwy, które jest spowodowane przez nadmierne ilości naturalnie występującymi bakteriami w pochwie.

Infekcje drożdżowe, które są spowodowane przez Candida albicans, grzyb, który występuje naturalnie w organizmie. Jest to najbardziej popularny rodzaj drożdże, wpływając około 75 procent wszystkich kobiet w życiu.

Infekcje pasożytnicze, które są formą choroby przenoszone drogą płciową. Medyczne określenie to jest rzęsistkowica.

Zanikowe zapalenie pochwy, która występuje w wyniku zmniejszonych poziomów estrogenu. Dzieje się tak zazwyczaj się u kobiet po menopauzie. Powoduje pochwy wyschnąć i stać się cienka, co może prowadzić do spalania, ból i swędzenie.

Objawy

Objawy zapalenia pochwy polega na zmianie wyglądu, przepływu i objętości wspólnego upławy. To może stać się bolesne oddawanie moczu lub uprawiać seks, i pochwy staje się bolesne i swędzące. W niektórych przypadkach może wystąpić krwawienie z pochwy.

Niektóre objawy są charakterystyczne dla danego typu. Zapach, który towarzyszy bakteryjne zapalenie pochwy jest często opisywany jako "rybi" zapach, a może stać się bardziej widoczne po stosunku płciowym. Absolutorium może mieć także wygląd szaro-biały. Podstawowym objawem drożdże jest zrzut przypominający twaróg wraz z świąd, a absolutorium rzęsistkowicy jest pianką a także ma zielonkawo-żółty kolor.

Strona główna zadośćuczynienie za drożdżycy

Jeśli przyczyną twojej pochwy jest bakteryjne, pasożytnicze lub zanik, to jedynym skutecznym lekarstwem jest leki przepisane przez lekarza. Drożdże zakażenia są jedyną formą zapalenia pochwy, które można wyleczyć bez leków na receptę, chociaż istnieje kilka możliwych naturalnych metod leczenia, aby pomóc złagodzić objawy bakteryjnego zakażenia pochwy.

Over-the-counter leczenia w postaci kremu lub czopków mogą być podjęte przez okres do jednego tygodnia, aby pomóc w leczeniu drożdże. Głównymi składnikami tych leków klotrimazol, mikonazol to i tiokonazol. Jeśli mieli drożdże i są świadomi objawów przedmiotowych i podmiotowych, brak konsultacji lekarza jest konieczna; w przeciwnym wypadku, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem się schemat Leki dostępne bez recepty lekarskiej.

Oprócz leków, stosując zimny kompres może pomóc złagodzić ból i stan zapalny. Dodatkowo, nawadnianie zimnej wody do pochwy za pomocą strzykawki fontanna może pomóc zapewnić tymczasową ulgę i utrzymywać w czystości i chłodny. Inne metody to chłodne kąpiele i Bicze zachować pochwy i pochwy czyste. Gdy douching, to najlepiej zacząć w ciepłej wodzie, aby pozbyć się absolutorium i następnie go z chłodnym natryskiem, aby złagodzić ból i podrażnienia. Douching jednak nie powinny być wykonywane w regularnych odstępach czasu, lub gdy zdrowi, co może rzeczywiście zwiększyć ryzyko zakażenia przez zmycie dobrych bakterii.

Strona główna zadośćuczynienie za Bakteryjne zapalenie pochwy

Niektóre strony internetowe, takie jak OrganicFacts.org, aby twierdzenie, że bakteryjne zapalenie pochwy można wyleczyć bez pomocy leków. Według MayoClinic.org, to nie jest prawda; w związku z tym, jeśli podejrzewasz, że masz bakteryjne zapalenie pochwy, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Niektóre środki do domu, jednak zostały zaproponowane w leczeniu bakteryjnych objawy zapalenie pochwy. Ponadto do stosowania na zimno, stosowanie okładów jogurtu lub czosnku bezpośrednio do pochwy jest uważane za skuteczne leczenie zapalenia pochwy. Inne możliwe środki zawierają sok warzywny, kurkuma rozpuszczonego w mleku oraz zanurzenie w kąpieli zawierającej olej.

Chociaż ogłoszony przez niektórych za skuteczny w leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy, nie istnieje dowody medyczne na poparcie tych zarzutów. Jako takie, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek alternatywnego schematu leczenia, dobrze jest skonsultować się z lekarzem, aby uniknąć niepożądanych skutków ubocznych i określenia dokładnej przyczyny choroby.

Profilaktyczna ochrona

Jeden z najlepszych metod domowych do zapobiegania i leczenia nawet pochwy drożdże jest przez odpowiednią dietą. Celem diety drożdże jest zmniejszenie ilości wydzielin pochwowych i odcinając dopływ pokarmu przez grzyba, który jest przede wszystkim cukrowego. To zaczyna się od minimum trzy dni, przy czym tylko szybko soki należy spożywać. Po szybka, dieta składająca się z surowych lub gotowanych warzyw przez około dwa tygodnie może nie tylko pomóc zminimalizować wydzieliny, ale pomaga zmniejszyć stan zapalny, jak również. Kompletny najmniej co żywności do jedzenia i czego unikać, gdy cierpi na drożdże można znaleźć na YeastInfectionAdvisor.com.